0

Nové PI Zero zisadí neschválené antény ještě jednou

February 24, 2022

Začali jsme si zaklepat do potenciální zcela nové pi nula 2. WiFi, hacker. Inline s palubní WiFi Antenna lze objevit u.fl footprint, stejně jako jen pochopit, že někdo musel přidat vnější anténu. To je místo, kde [Brian] přichází, s fotografem-bohatý zápisný zápis, stejně jako video tutoriál, vložený níže, které budou přizpůsobit vlastní nulu v žádném okamžiku. Jeho měření show vidí čtrnáct sítí nabízených v oblasti, kde by jen viděl čtyři dříve, stejně jako úrovně RSSI se vylepšily o 5 dB -10 dB, obrovské, pokud jde o získání dalšího nebo více ustáleného spojení.

Se starými notebooky jsou slušným zdrojem WiFi Antény, pouze požadavek na obstarání U.fl Connector, stejně jako metoda pájení trochu dříve, než si to vezmete! Nejtěžší část takové práce má tendenci, aby nebyla náhodně uvedení jakýkoliv typ pájky na kovovém kovu U.fl Connector Can – stejně jako [Brian] především v tom! Ukazuje přesně, jak odpojit vnější anténu, aby se zabránilo odrazům signálu, stejně jako podobně, a samozřejmě se budete očekávat, že nebude nikdy napájení PI nula na bez připojené antény poté, abyste neměli svůj vysílač skončil smrtelně Zmatený nesouladem hardwarově definovaných impedančních očekávání. Pi Zero není jediná lokalita, kde se setkáte s stopy pro konektory, které můžete přidat, stejně jako pravděpodobně, to je vaše povinnost jako hacker – úprava věcí, s nimiž pracujete ve způsobu, který přidává funkčnost. Nepamatujte si, že si přesně sdílíte, jak jste to udělali!

Tato technika by měla být zcela praktická, pokud budete někdy dát svou novou nulu PI v plném kovovém krytu. Zvědavý na vnitřní fungování Malinové PI antény? Předtím jsme je pokryli! Pokud byste chtěli vidět některé předchozí Malinové PI mody, tady je jeden pro PI 3, stejně jako tady je jeden pro původní nulu W – od [Brian], taky!