0

Udělali jsme to do finále tvorby redbull!

March 9, 2022

Jsme docela rádi, že bychom oznámili, že jsme to udělali do dalšího kola soutěže Red Bull Creation. Náš záznam byl poměrně jednoduchý, ale jen zábavný dost, aby nás dostal. Sestavuji svůj tým tady v Springfield Missouri v Squidfoo, stejně jako nastavení nějaký čas Skype sezení s spisovateli jinam.

V současné době nemáme ponětí, co bude toto téma, ale víme, že budeme mít 72 hodin, abychom to dokončili, začínala 19. století. Red Bull bude natáčet celý proces, takže můžete sledovat, jak budujeme. Nejsme dobře vyškolený tým a všichni jsme velmi silně přesvědčeni. Budeme mít štěstí, pokud v té době něco dokončíme!

Chtěl bych se oslovit pár společných myšlenek:

1. Proč podporujete Red Bull?
Hackaday byl vždy zaměřen na podporu hackingu. Vidíme tuto soutěž jako stejný cíl. Jestli chce červený býk ten, kdo to dělá, žádný problém tady. Možná, že ostatní společnosti budou brát jejich vedení. Představte si, zda Sony nebo Microsoft konají oficiální hackingové soutěže! Vypadá to, že Radio Shack začal stejně jako totéž. Dobré pro ně!

2. Proč jste si postradl svou věc tak / to je uděláno špatně / proč jsi to neudělal?
Nejsme profesionálové. Jsme v těsném časovém limitu. Chceme dát na dobrou show, možná to, že ho střílí jiskry znělo jako zábavnější než to, aby to bylo přesné na nanometr. Rozveselit.