0

PIP mladých chlapců jako služba

March 19, 2022

před několika týdny Falout 4 byl propuštěn, stejně jako všechny budoucí hry roku, produktivita padla s podlahou, cosplayers jsou hektické řemeslné oblečení, stejně jako moddery jsou hektické trhá hru na kusy. Stejně jako všechny obrovské hry vydání, po efektech 4 má super-deluxe, ultra sběratelské vydání, stejně jako tato verze zahrnuje vlastní pip chlapec, in-herní zápěstí namontované individuální rozhraní, které zpracovává statistiky, inventář, stejně jako úkoly.

Tento pip mladý chlapec je opravdu funkční, v závislosti na smartphonu, aby zrcadlování obrazovky ve hře pip chlapec. To samozřejmě znamená, že by měl existovat nějaká komunikace mezi hrubou i telefonem. [Kyle] objevil tento poněkud fascinující, stejně jako rozhodl se kopat do těchto komunikací, aby viděl, co jiného by mohlo být dokončeno s originálním životním zrcadlem in-game pip chlapce

S snadným švihem NMAP, [Kyle] našel dva přístavy otevřené na PS4. Vyrábět relé pro poslechu na cokoliv procházení s těmito porty, [Kyle] postavil nástroj, který umožňuje nikoho, aby nahrál data ze hry ve hře PIP mladého chlapce na jakýkoli typ jiné služby.

Nástroj pro knihovnu a příkazový řádek pracují s PS4, stejně jako PC, stejně jako jsou schopni vypnout statistiky, stejně jako data ze hry ve hře PIP mladého chlapce do vnějšího světa. Bude fascinující vidět, jaký typ mashupů by s tím mohl vyrobit; Zvláště fascinující by byl leaderboard pro celou kancelář obyvatel trezoru, avšak kdyby poskvrdil tenký chlapec velikosti televizoru.

Ano, to je výzva.