0

Savážní diskuse o měření, stejně jako přesnost

March 22, 2022

Je často uvedeno, že fantastická věc na požadavcích je, že existuje tolik mnoha z nich. Samozřejmě, co mluví o konkurenčních standardech. Je však ještě jeden typ základního, který chcete hodně: měření. Bez základních měření by průmyslová transformace nebyla usnadněna ve stupni. Ilustrious [Adam Savage] má hluboký ponoření do umění měření ve videu pod přestávkou, stejně jako pokud máte 45 minut na náhradní, nebudete zklamáni.

Nechceme poskytnout žádný typ obrovských spoilerů, nicméně [Adam] začíná s věcmi, které můžeme všichni spolupracovat, pokud jsme udělali jakýkoliv typ typu měření přesnosti: měření mezi dodanými čarami na základní pásku opatření. Odtud jde do třmenu, stejně jako jiné nástroje pro měření.

Pak, přijít obrovské zbraně. Keramické bloky tak ploché, že … dobře si to budete muset užívat. Diskuse však jde hluboko do nanometrů, mikronů, stejně jako drahokamy.

Ať už jste strojistka nebo garážový hacker s ničím jiným než stick Svářeč, stejně jako úhlová bruska, která k dispozici, nebo kdekoli mezi v jakémkoli typu sekce bytí výrobce, toto video je pro vás. Zájem ADAM] je mimo grafy v tomto diatribe, stejně jako musíme přiznat – je to nakažlivé! Nikdy jsme nebyli extatičtí o měření věcí.

Samozřejmě, pokud požadavek na nástroj pro měření, můžete jen vytvořit měřicí nástroj. Koneckonců je to všechny subjektivní.