0

Dovolená tleskají z attiny13

March 23, 2022

Existují menší mikrokontroléry než attiny13. Některé rameno čipy budou ve tvaru velkého pin, stejně jako i v atmelu světa, Attiny10 je k dispozici v malém SOT-23-6 svazku – velikost obvykle vyhrazená pro povrchové instalační tranzistory. “Tiny13, i když, lze naprogramovat s téměř jakýmkoliv typem ISP, stejně jako je k dispozici v 8-pin dip. Je to holé minimum, pokud se snažíte prolomit ze světa Arduino, stejně jako můžete udělat nějaké poměrně úžasné věci s ním, jako je hrát nějaký sváteční zvuk s spi flash čip.

[Vinod] se snažil otevřít levné vačkové pero, avšak v programu demontáže několik stop zlomil. On byl nyní svěřen 4Mbit Spi Flash Chip. To bylo nepochybně čas odhlásit se, co by mohlo být vyrobeno s malým mikrokontrolérem, stejně jako velké množství blesku. Stejně jako audio přehrávač Attiny13 se narodil.

Obvod využívá jeden PWM pro audio ven, stejně jako čte zvuk přímo z blesku. UART na palubě “Tiny13 je využíván k aktualizaci blesku, stejně jako je zde také přepínač, který si vyberete mezi přehráváním i záznamem. Pokud počítáte, označuje, že pro blesk je 4 piny, 2 piny pro UART, 1 pro přepínač, jeden pro zvukový výstup, stejně jako napájení, stejně jako pozemní kolejnice, vše v 8-pin balík. To je poměrně úžasná metoda pro využití jednoho pin pro dvě různé funkce.

Můžete zkontrolovat video o úloze v akci níže.