0

Připojená kalkulačka s ESP8266

May 3, 2022

kalkulačku Hacks byl po chvíli a my jsme viděli největší akci kolem Texas Instruments Ti-83 stejně jako Ti-84. Když [Johnkimdinh] našel způsob, jak přidat ESP8266 do vědecké kalkulačky (strojový překlad), stejně jako tentokrát kolem je to kalkulačka KENKO FX-82M, která se jeví jako Eerily podobná Casio FX-82m.

Ve svém videu, [Johnkimdinh] demonstruje svůj hack, který má webové rozhraní pro přenos čísel do kalkulačky. Toho je dosaženo přístupem k klávesnici s využitím ESP8266 GPIOS, stejně jako je v podstatě ekvivalent psaní na dálku. Zbytek obvodu zůstává neporušený tak trochu mnohem více práce a další funkce by měly být nabízeny také dálkově.

Možná, že tento hack je nejlepší jako oddaný obrazovka pro měření výstupu, jakož i další data, která vyžaduje určitý typ post-zpracování, které mají být lidské čitelné. Pokud další iterace přinese schopnost zkontrolovat z obrazovky, budeme skutečně dostat někam. Vizualizujeme takové kalkulačky využívané jako budoucnost vzdělávání, kde je připojení využito pro načtení řady skutečných časových parametrů pro zadání. Do mixu přidejte několik senzorů, stejně jako by to mohlo být další obrovská věc pro stonek.

V minulosti jsme měli kalkulačky daného života na vektoru, stejně jako matematika matice a ESP8266S připojené k Calculators Ti-84. Koneckonců, každý má kalkulačky, měli by být hacknuti!