0

Zdvojnásobení kapacity baterií napájení

May 4, 2022

Uživatel YouTube Uživatel [Vuaeco] přišel s novou myšlenkou, kombinování akumulátorů napájecího nástroje pro zdvojnásobení kapacity.

Spuštění se dvěma Slimline 2.0Ah kompaktní akumulátory, [Vuaeco] chtěl větší 4,0Ah přestavěný vrták akumulátoru. Tyto akumulátory jsou odlišné velikosti, takže to nebylo jen pouzdro přidání do mnohem více buněk v prázdných slotech, místo toho, aby nám ukázal, jak spojit baterie paralelně pomocí některých tenkých niklových proužků. Po dokončení modifikuje pouzdro baterie, takže se hodí k dalšímu zásobníku baterií. Dělá to tím, že je šroubování horní a dno spolu s dlouhými šrouby a izolaci jinak exponovaných bateriových svorek s izolační páskou. Konečný produkt není tak esteticky příjemný jako skutečný baterie, ale vypadá to dost dobře.

Existuje několik věcí, které bychom mohli udělat odlišně, například nabízet nějaký tvrdý plast kolem izolace, takže by měl být baterie, aby byla zaklepána v nepříjemné poloze, že by to stále mělo tvrdý shell chrání. Také, namísto kombinování baterií společně plně nabité jako video navrhne, mohli bychom udělat opačnou metodu a plně je vypustit, vyhnout se zbytečným rizikům. Pokud to zkusíte, jak to dávat to 3D vytištěný případ?