0

Budování kola za 100 mil za hodinu

May 7, 2022

jako dítě, [Tom] následovalo všechny pokusy o rychlosti automobilové půdy, které jsou pokusy o solné byty Bonneville. Auta používaná v těchto pokusech byly postaveny lidmi v jejich garážích, a jako Bicycle Frame Builder, [Tom] je velmi vědomi záznamu o rychlosti půdy pro kola. Jedna myšlenka vede k jinému a [Tom] si vybral, že by viděl, jak rychle by jeden z jeho rámů mohl jít.

Kromě masivního vybavení pro jeho přizpůsobené kolo, [Tom] také potřeboval jen malou pomoc od přítele. Současný záznam o rychlosti pozemku na kole byl proveden přípravou za drag závodníkem. [Tom] nemá drag závodník, nebo široká rozloha plochého otevřeného země v jeho rodné Anglii, takže udělal další nejlepší věc: navrhl za Ford Zephyr na opuštěném Airstrip WWII.

Na dráze, [Tom] byl schopen dostat své kolo až 80 mil za hodinu. Chtěli vidět, jak rychle by mohl jít v optimálních podmínkách, kolo bylo odebráno do garáže, dal na pár válců a měřeno, jak byl vychován do rychlosti. Se spoustou úsilí, [Tom] byl schopný dostat až 102 mil za hodinu, výjimečně rychle za něco, co poháněl lidským svalem.