0

Hackaday Odkazy: 5. prosince 2021

May 13, 2022

Smutná zpráva z Německa, s nedávným předáváním legendy v Crypto Community: Pan Gexx, Krypto-obchodování křeček. Hlodavce vzrostl na slávu v kryptořské komunitě pro jeho obchody, které byly generovány náhodně během jeho každodenního cvičení rutiny – jeho cvičební kolo se používá jako ruletový kolo, aby si vybral měnu a pár tunelů identifikoval, zda by transakce byla nákup nebo prodej. Jeho obchodní povolání bylo krátké, když to začalo jen v červnu, ale v té době byl o 20% – to není nic k kýchání na. Naše soustrast Majitelům pana GoXX a komunitě, která se objevila kolem antiku zvířat.

To by se mohlo zdát trochu brzy, abych začal plánovat, které konference byste chtěli zasáhnout v roce 2022, ale někteří vyžadují trochu mnohem více dodaného času než ostatní. Jedním z toho, co byste neměli slyšet, je Dinacon, konference digitálního naturalismu, která zkoumá křižovatku technologií a přírodního světa. Con je nastaven na celý měsíc z července 2022 a bude se konat v Srí Lance. Má jinou strukturu než mnoho nevýhod, v tom, že účastníci se navštěvují na týden nebo tak na rotující bázi, podobně jako biologická polní stanice Letní sezení. Zní to jako spousta legrace a nastavení nemohlo být mnohem více idylické.

Pokud jste ještě nezabili své dovolené dárek rozpočtu nákupu NFTS, je zde něco, co byste chtěli zvážit: Arduino UNO Smil Limited Edition. Co to dělá limitovanou edici, ptáš se? Prakticky je to malá stopa ve srovnání s originálním UNO a solutovanými hranami, ale existuje spousta dalších doplňků. Každý stylový černý PCB se zlatým hedvábným screeningem je individuálně očíslovaný a je dodáván v balení kvality prezentace. Ale Pièce de Résistance, nebo možná bychom měli říct Cavallo di Battaglia, je to, že každý z nich přichází s ručně podepsaným dopisem z zakladatelů Arduino. Upřímně vypadají docela ostré a na 45 dolarů, to není opravdu špatný sběratelský kus.

A konečně, algoritmus YouTube opět dává, když se tato infrastruktura vyvrátila v našem krmivu. Ty by si nemyslel, že by bylo hodně zajímavé vidět ve vodě hlavní opravy, ale budete mýlit, zvláště když je to hlavní je 50 ‘(15 m) pod povrchem, a umístění oprav je 600’ 183 m) z přístupového poklopu. Jo, a potrubí je pouze 42 “(1 m) v průměru a běží pod řekou. V tomhle tomu je tolik, zejména proto, že potápěč musí plavat do speciálního otáčení loktů, aby se ukázal v nejlepším směru; Jak se obrátí na plavání, nestojí za přemýšlení. Fascinující tidbits zahrnují, že je schopen vidět štěrku používaný k ochraně trubky v řece přes praskliny v trubce a učit se, že velké vodní sítě nejsou zcela naplněny, alespoň posuzování malým vzduchovým prostorem viditelným v horní části trubky . Ti s klaustrofobií jsou pravděpodobně nejlépe doporučeny, aby se tomu zabránilo tomuto jednomu, ale je to ještě úžasné vidět, jak se věci děje.