0

Zeptejte se HackAyay: Jaké filmy mají nejlepší / nejhorší hacking scény

May 14, 2022

Je čas udělat své nejlepší vnímání [Comic Booky Guy], jak si uděláte situaci pro odpadky nebo vítězství v obrovském hackingu scénách. Prohlédneme si spoustu filmů, stejně jako je obtížné, aby zasténal, když tvůrci řezali rohy tím, že dělá nulový výzkum studie do toho, co využívá počítač opravdu vypadá. Nicméně, když jste ve fantastické, když máte tým, který dělá jeho due diligence, stejně tak, že se objevuje scénu, která dává smysl pro nás z nás v know. Takže přemýšlíme, jaké filmy věříte mít nejlepší hackovací scény, stejně jako které jsou nejhorší pachatelé? Nechte svůj názor na toto téma v sekci Komentáře.

Uznáváme, že můžete přijít s tóny špatně provedených, co bychom opravdu chtěli slyšet, je to, kdo to udělal správně. Začneme vás s několika příklady. Obrázek v levém horním vlevo je scéna od Trona: tradice, kterou věříme, udělal velký úkol zobrazení aktuálního používání počítače. Můžete se zkontrolovat mnohem více o velkém množství práce, která do ní v tomto krátkém článku (přes Reddit).

V nižším nejlepším je jeden z nejvíce stinných filmů scén, které se týká mysli. [Hugh Jackman] je nucen dělat nějaké “hackování” [John Travolta] ve filmovém mečisku. Subtitle v horní části obrazovky je “kompilátor”, stejně jako kdo sakra chápe, co se očekává, že bude?

Na hardwarové hackingové straně se dostane trochu mnohem obtížnější, chtěli bychom nějaké příklady hardwarových hacků nebo modů provedených správně.