0

Syn Sonoff

May 19, 2022

jsme pokryli Sonoff několikrát – extrémně cenově dostupný box s ESP8266, napájecí zdroj, stejně jako AC relé spolu s metodou k nasměrování do napájecího kabelu. Extrémně cenově dostupný označuje $ 5 nebo $ 6. Dodaná softwarová aplikace bude pracovat s řadou systémů (včetně, nedávno, Alexa). Nicméně, co si Self-respektování hacker chce provozovat akciový firmware na něco s ESP8266 uvnitř?

[Tzapu] rozhodně ne. Stejně tak chápal, že nechce začít od nuly, kdykoliv si přál nasadit přepínač. Tak vyvinul sonoffboilerplate stejně jako kód na GitHub. Kódové rukojeti přijímání konfigurace (včetně nastavení sítě) s využitím webového portálu, mohou aktualizovat samo o sobě přes vzduch, stejně jako integruje s BLYNK, stejně jako MQTT. Pokud se vám tato kódová základna nelíbí, existují další možnosti včetně jednoho, který má režim rekonfigurace selhání.

Musíte pájet záhlaví na desku, abyste ji reflastovali. Vzhledem k tomu, že všechny tyto dodávky pro aktualizaci vzduchu, můžete s největší pravděpodobností tisknout ve tvaru záhlaví, abyste získali předběžný záblesk, pokud se vám líbí.

Samozřejmě, pokud chcete, taky to můžete naprosto přeprogramovat. Nebo využívat akciový firmware, stejně jako řídit to jako všechny typické lidi.

Pokud plánujete využít Blynku, jsme ji pokryli. Pro tuto záležitost jsme také mluvili o MQTT. Můžete vidět mnohem více podrobností o Sonoff, včetně rychlého odhalení vnitřků, ve videu níže.