0

[HARI] vytiskne pozoruhodný spider robot

June 3, 2022

I když máme silné podezření, že modelový návrhář selhal entomologii, tento pavoučí robot je extrémně chladný. [Hari Wiguna] udělal jeden, stejně jako je oprávněně nadšená výsledky. (Sledujte jeho shrnutí na YouTube vložené níže.)

Díky Velkém designu [Regis HSU] muselo všechny [Hari] musely udělat, bylo koupit šarže 9g Servos Hexapod za přibližně 20 dolarů, vytisknout části, připojit arduino klon, stejně jako on byl hotový. Skutečně se nám líbí výřezy v tištěných částech, které dobře tvarují servo rohy. [HARI] uvádí kalibrační postup je snap; Spustíte skicu, která nastavuje všechny servaře na pochopené nastavení, stejně jako pak utáhnout nohy na místě. extrémně hladký.

Části musí tisknout bez podpory na obecně jakýkoliv typ tiskárny. [Hari] je trochu Janky, stejně jako vystavuje všechny druhy nesrovnalostí vrstev vrstvy (promiň, člověče!), Ale robot funguje perfektně. Což neuvádí, že [hari] nemá montážní dovednosti – zkontrolujte nejmenší (?) LED LED, pokud si myslíte, že tato osoba nemůže pájet. Samozřejmě můžete kompletně vysouvat 3D vytištěné díly, stejně jako prostě opravit spoustu servu, stejně jako telefonní hovor to robota. Je těžší udělat budování čtyř leggerů jakýkoliv typ mnohem jednodušší než tyto dva projekty. Na co čekáš?