0

HackAdayova cena: ESP32 Monster, stejně jako začínat rychle

June 12, 2022

Prolific Hacker [Kodera2t] pracuje na svém vlastním “ESP32 monster desce” Dev Board pro stále nově nově nově nově ESP32 WiFi modulu. Jeho rada má vše: Ethernet, OLED, LIPO, stejně jako i Can-Bus. Vše však, že periferní připojení nestojí nic, pokud nemůžete naprogramovat mikrokontrolér, aby jej využil.

Atmosféra Arduino pro ESP32 se přichází spíše pěkně, ale ještě to ještě není kompletně vybaveno dostatečné ke spuštění všech [Kodera2t] hardwaru. Chcete-li využít všeho, co potřebuje využít ESPRESSIF SDK – nazvaný “IOT pokrokový rámec” nebo IDF zkrátit. Ve svém nejnovějším přihlášení práce jde [Kodera2t] s cokoliv potřebným k získání IDF nahoru, stejně jako kompilaci na OSX. (Je to podivně podobné postupu Linuxu.) Zaškrtnuto s úředním směrem zde, pokud chcete více, ale věříme, že [Kodera2t] zasáhne všechny vysoké body.

Zatímco jsme tooting [Kodera2t] je roh, zkontrolovat jeho starou práci – Arduino se botored do SD karty – nebo si prohlédněte jeho alter-ego [Toshiro Kodera] poskytovat hlavní rozhovor o jeho denní práci, inženýrské radio-frekvenční meta -materials.

Hackadayprize2017 je sponzorován: