0

Šokující operace zajišťuje, že máte kůži ve hře

June 19, 2022

šance, že jste hráli hru operace, když jste dítě. Tradiční elektronická hračky potíže využít tetherované pinzety pro extrahování plastových kusů, aniž by se dotýkal stran otvorů, které se schovávají. Tento upgrade dělá obtížnost mnohem více fascinující pro plnohodnotné publikum. Pokud se dotknete stran, nebudete slyšet Jarring zvuk, dostanete agonizující šok!

Úprava začíná oříznutím roztavených plastových dílů, které drží lepenku s deskou na hře. Odtud je původní elektronika zcela odstraněna. Věříme tomu trochu chyby, protože bychom stále rádi diváci slyší hluk, jak hráč dostane šok. Nicméně jsme odbočit. Karta obvodu z displeje videokamery je opravena do hry. Kapela zápěstí vyvíjí elektrické připojení s tělem, nabízí cestu pro flash flash kondenzátor pro vypouštění, pokud se vyskytují dotknout stran s pinzetami.

Tato recenze chybí jedna zásadní věc: video někoho, kdo je šokován. [Psycomisnine] slibuje přidat některé brzy, nicméně teď budete muset na podzim zpět na našem absolutním preferovaném Mindflex Shock Project.