0

DIY SERVO spustil zámek dveří s kapacitním dotykovým klávesnicím

July 1, 2022

Vzhledem k tomu, že byl mladík [Giorgos Lazaridis] se vždy líbil koncept, kdy má elektronický mechanismus blokování dveří, stejně jako nyní, že má prostředky, rozhodl se stavět jeden pro ochranu dveří do svého bytu. Telefonuje práci “Simple, stejně jako levné”, i když si nejsme jisti o první části. Podíváme se na jeho extrémně podrobně rozvíjet log, můžete vidět, že investoval spíše trochu času, stejně jako úsilí do tohoto působivého projektu.

Nákup pryč z regálu byl nákladný, stejně jako ne celá velká zábava, takže [giorgos] demontoval uzamkluzení dveří, aby přesně viděl, jak může být schopen ovládat zámek digitálně sám. S velmi malými úpravami zámku byl schopen přidat servo, který spolehlivě otevírá, když je spuštěn.

S mechanickou částí práce z cesty strávil vynikající nabídku času pracujících na elektronických součástkách dveří, včetně řadiče založeného na pic, stejně jako kapacitní klávesnici. Klávesnice se ukázala být trochu problémem, avšak po několika revizích objevil styl, který byl důvěryhodný, stejně jako příjemný pro oko.

Uzamykací systém funguje docela dobře, jak můžete vidět ve videu níže, stejně jako [Giorgos] je spíše potěšen výsledky.