0

Dlouhá vzdálenost PS3 Controller

July 13, 2022

Sony’s Dualshock 3 regulátor lze vidět v řadě pracovních míst přímo zde na Hackaday. Existuje důvod: Je to jednoduché, že se sdělí signály Bluetooth, které vycházejí z tohoto regulátoru, stejně jako jakýkoli typ úlohy elektroniky, aby vaše vzdálené nabídky správy. Bluetooth má relativně omezený rozsah, takže co nastane, pokud byste chtěli využít tuto extrémně pohodlnou, stejně jako extrémně praktický regulátor přes míli nebo tak? Stačí vyměnit základní desku regulátoru novým stylem s využitím rádia Xbee. Je to fantastická práce z pracovního stolu [Marcel], stejně jako vypadá, že je to jen řešení pro neuvěřitelné dálkové ovládání Xbee.

Regulátor Sony DualShock 3 je navržen kolem jediné primární desky pro převážnou elektroniku, stejně jako analogové tyčinky se třemi drawerboards využitými pro každého dalšího tlačítka na regulátoru. [Marcel] vzal primární desku z jeho regulátoru, stejně jako specifikovaný pro reverzní inženýra věc, udržet nabíjení USB, komunikaci PC, síly komentářů, stejně jako LED indikátory. Místo Bluetooth jako v originálním obvodu, [Marcel] využil 60 mW Xbee Radio, což mu umožnilo spravovat něco, co spojené s ještě jednou Xbee rádio s různými tolik míle.

[Marcel] je nová primární deska je přímým poklesem nahrazení pro původní desku Dualshock 3, stejně jako jediná úprava regulátoru je vrtání malou otvor pro novou anténu. Je to fantastický kus pro RC vozidla jakéhokoliv druhu druhu, stejně jako je to zcela programovatelné pro cokoliv robotické práce, kterou máte na mysli.

Díky {Roel] za to, že to zasílají.