0

Převod chladiče ve stylu láhve na self-výplň z kohoutku

July 13, 2022

[Roy Fean] věřil, že to bylo docela hloupé pro Milwaukee Makerspace, aby udržel láhve vody pro jejich vodní chladič. Zřizoval systém, který automaticky vyplní chladicí nádrž v chladiči vody. Je to praktický hack, který rovněž dodal důvod k objevování několika různých senzorů.

To, co vidíte nahoře, je maso, stejně jako brambory hacku. Doba je, kde voda z láhve do chladiče. To bylo pokryto listem akrylu, aby udržel pitnou vodu čisté. K dispozici je měděná trubka, která byla instalována do dodávky vodovodu z vodovodu. Další dvě bity jsou redundantní hladiny snímače, aby se ujistil, že vodní ventil se vypne bez přetékání. Jedním z nich je kapacitní senzor přiblížení, druhý je senzor vodivosti hacknut společně pomocí hardwaru z nerezové oceli ponořené v bazénu.

Pokud jste úzkostlivě o chuti nebo pachu vody z vodovodu, přidejte jeden nebo několik stupňů filtračního filtračního filtračního filtračního filtru při instalaci v vodovodu. Filtry jsou jednoduché zjistit, stejně jako vsadíme, že vykazují méně než smlouva s lahvovou vodní společností.

[Díky pete]