0

Sledování Cikadas s Radiolab stejně jako Arduino

July 22, 2022

Když každých 17 let, obyvatelstvo Cicadas od Connecticutu do Appalachian Highlands of Severní Karolína obtěžuje všechny v rámci Esshootu. Poslední time východní pobřeží viděl, že to Brood byl v roce 1996, takže rok 2013 ještě jeden rok z frustrující hmyzích škůdců. Jediným zájmem je, kdy začneme vidět letošní Cicada Brood?

Radiolab, pozoruhodné podcast, stejně jako veřejná rozhlasová show, sestavila pozoruhodnou práci, která žádá posluchače, aby sledovali, kdy se objeví cikády v jejich oblasti. Cicadas obecně jdou do své hlasité i nepříjemné dospělé etapy, když se teplota země 8 palců pod povrchem dosáhne 64 ° F. vyzbrojené arduino, termistor, stejně jako několik vodičů, stejně jako odpory, jakýkoliv typ radioolabu posluchače může nahrát Údaje o teplotě půdy do serverů Radioolabu, kde budou všechny údaje korelovány s dokumentovanými pozorováním Cicada.

Po dodržení pokynů stránky pro zapojení hodně LED diod, stejně jako termistor do Arduino, jen nahrát nejvíce dobře komentovaný kód, který jsme kdy viděli a jdou ven, aby se měření teploty teploty půdy. Teplota se zobrazí v pseudo-binárním stylu na devět LED. Chcete-li dekódovat teplotu bez počítání podle dvou výkonů, Radioolab má na internetovém dekodéru, který také umožňuje nahrát data i umístění.