0

Přizpůsobte si poměry s 3D-tištěnou převodovkou

July 25, 2022

Malé DC motory jsou jednoduché objevovat – můžete shromáždit spoustu ze starých tiskáren, stejně jako kopírky. Můžete dokonce získat několik s ohledem na slušné převodovky. Dostanete však přesně motor s přesně převodem potřeb potřeb? Je nepravděpodobné, že můžete vždy tisknout převodovku, abyste se dostali přesně to, co potřebujete.

Neexistuje nic elegantního o převodovkách [Fortzero]. Motory jsou speciální speciály nevyžádané bin, stejně jako ozubená kola jsou všechny základní čelní ozubená kola 3D vytištěná z PLA. Ve vlaku jsou čtyři kola, z nichž každá s redukcí 2: 1 poskytuje obecný poměr 16: 1. Převodovka na mosazných hřídeli, které jsou zatlačeny do pouzdra, stejně jako v dohledu není ložisko – jen několik podložek, aby se ozubená kola udržovala, stejně jako spousta tuků. I přes jednoduchost, převodovky [ukázaly se] docela schopný, zvedání zátěže 3,5 kg. Stylová data jsou nabízena stejně jako musí být jednoduchá pro vás, abyste se dostali jen poměr, který chcete pro motor, který máte.

Programu mnohem náročnější převodovky jsou možné s 3D tiskárnou, včetně rozděleného harmonického planetárního ozubeného kola nebo kmenové vlnové převodovky s využitím časového pásu. Žádná 3D tiskárna? Žádný problém! Prostě rozvíjet převodovku Lego.