0

Volání pro Hack Chat Holds

August 6, 2022

Týdenní hackaday.io je vybaven AMA druhu. To je hack chat, chatovací místnost, kde si sedneme s tím nejlepším v podnikání mluvit o produkci technik, inženýrství, stejně jako přesně jak rozvíjet nejlepší hardware kolem. Během posledních několika měsíců jsme se drželi několik hardwarových celebrit, od [Sprite_tm] mluvení o ESP32, [LADY ADA], stejně jako mikropetonthon, [Roger Thornton] Raspberry PI diskutovat přesně, jak rozvíjet preferovaný počítač každého z Linuxu, [Samy Kamkar] Mluví o reverzní inženýrství, stejně jako slyšet [Bunnie’s], aby se vytvořil, stejně jako lámání hardwaru.

Nyní hledáme nové spoluúčastové hostitele, abychom vedli diskusi, stejně jako profesionál v místnosti. Pokud máte dovednosti, chceme od vás slyšet.

Hledáme profesionály, aby vedli diskusi o tom, co dělají. Máte-li nový hardwarový produkt, stejně jako chcete sdílet příběh o tom, že si to vzbudíte na výrobu a získání některých komentářů z komunity hackaday, toto je místo, které by to udělal. Hledáme širokou škálu lidí, kteří nám umožní vybrat jejich mozky. Pokud jste někdy navrhli 16vrstvý PCB, chceme přesně pochopit, jak (a proč) jste to udělali. Pokud jste v budování robotiky, chceme od vás slyšet. Pokud jste Průvodce vloženými systémy, je to váš čas na zářit.

Pokud se chcete dostat do toho, pošlete nám e-mail. Děláme jeden hack chat týden, každý pátek, někdy kolem poledne, tichý čas. To je výborná šance pro vás sdílet to, co chápete s jedním z nejlepších hardwarových čtvrtí na internetu. Je to také výborná metoda, pokud věříte na poskytování superkonfference hackaday v listopadu.

Tento týden: Přesně přesně fungují magnety?

Rozumíte přesně, jak fungují magnety? Programu, nikdo neudělá. Jeden z lidí s nejhlubším porozuměním na téma je Jeremy Chan, který je prototypový inženýr v Nano Magnetics Ltd. Tento pátek v poledne Pst Jeremy vede hack chat na magnetismu.

O čem je tam mluvit? Jeremy bude přesně pokrývat, jak se vyrábějí magnety, stejně jako magnetizované. Pokrývá různé stupně magnetů, stejně jako různé mechanismy magnetického snímání. Tak rovněž půjde do několika nejvíce fascinujícího magnetického fenoménu. Přesně tak, jak běžně se dostanete s expertem magnetu? Uvidíme se v pátek!