0

Generátor monitor dává telefonní společnosti Boot

August 11, 2022

část problému s alarmovým systémem je spoléhání se na telefonní službě Land Line. Některé z nich se dostávají pryč z této praxe, ale stále existuje mnoho starších systémů, které vyžadují kontrolu, která bude zaslána do MA Bell každý měsíc kromě poplachových systémů. Stejně jako tyto starožitné systémy, [JGyates] měl podobný problém s generátorem ve svém domě, který mohl být monitorován pouze s odkazem na buněčnou síť. Teď, když je v každém domě malinový pi v každém domě, ale [JGyates] má generátor monitor, který není divákem společnosti telefonní společnosti.

Nastavení hardwaru je málo mnohem více než připojení komunikačních linek z regulátoru generátoru (v tomto případě, generátorový regulátor regulátoru) na sériové komunikační kolíky na raspberry pi 3. [JGyates] dělal spoustu práce v pythonu A jeho kód je schopen sledovat téměř každý aspekt tohoto generátoru a hlásit jej přes WiFi nebo Ethernet, stejně jako ovládat nastavení generátoru odkudkoliv, který má připojení k internetu.

I když nemáte generátor s tímto konkrétním regulátorem, bude to dobrý průvodce pro přeměnu monitoru jakéhokoliv typu do jednoho, který nevyžaduje linkovou linku nebo připojení buněčné sítě. Za tímto účelem došlo k mnoha projektům, které převádějí i jednoduché, staré, analogové domovské zařízení pro hlášení dat přes LAN.