0

Hackaday Odkazy: 8. března 2013

August 13, 2022

Levné GPS moduly

Pokud provádíte projekt s podporou GPS, můžete pozorovat často dostupné moduly GPS jsou docela drahé – normálně kolem 50 dolarů. Zde je jeden za $ 8. Je to U-Blox PCI-5S GPS přijímač na kartě PCI Express. Existují testovací body pro sériové a USB dat, takže je to v tomto projektu, je to vánek.

Dědeček hodiny dělají žirafský šátek

Zde je projektový projekt z [Siren Elise Wilhelmsen]. V průběhu 365 dnů hodiny plíží obří, 2-metrová trubice příze, která musí být nejlepší start pro půl tuctu párů ponožek. Žádné video pro to, ale pokud najdete jeden, pošlete komentář.

Obrovský hackerspace pro HOTLANTA

Atlanta dostává nový hackerspace. Jmenuje se můj inovátorský klub a začínají vstoupit do jejich prostoru. Posuzování z [Scott] obrazů nového prostoru je to obrovské. Nemůžeme se dočkat na video exkurze, jakmile se provádějí.

Ardino a Windows 8

Windows 8 je … divný … a nemůžete nainstalovat nepodepsané motoristy bez mnoha rigamarole. To indikuje instalaci Arduino IDE je bolest, ale [Dany] má řešení. Restartujte do “testovacího režimu” a můžete nainstalovat nepodepsané motoristy bez vašeho počítače házet syčovitý fit.

Tweet pro Welts and Bruises

[Zach] šéf mu řekl, aby přišel s twitterem řízenou paintballovou zbraní. Proč byl požádán, aby stavěl, je mimo nás, ale stavba je stále v pohodě. Je to napájen Arduino a byl postaven za pouhých 12 hodin. Kdyby byl pouze video proud …

Hej kluci, potřebují pomoc.
Dobře, mám malý problém s komponenty Sourcing. Dělám “štít” pro malinovou pi. Má někdo individuální, kde mohu získat opravdu dlouhé ženské záhlaví pro kolíky GPIO, takže deska se vejde přes USB a Ethernet zvedáky? Zde je projekt, pokud jste zvědaví. Myslím, že ženská část záhlaví musí být nejméně 14 mm, aby se vešly přes port USB.

EDIT: SAMTEC ESQ-113-33-L-D. Zde je jejich stránky. Toto místo je úžasné. Můžete vlastně … najít věci. Zcela zvláštní zkušenosti zde. Děkuji, [Richard].