0

Stačí dát své rty dohromady, aby se zapnul lampu

August 25, 2022

Image Image je řadičová deska, která [LIMPKIN] vyvinuta pro přidání ovládání píšťalky jako volba domácí automatizace. Má efektivní rozsah kolem patnáct stop a dělá dobrou práci z detekce píšťalků z mnoha různých lidí. Zde je jeden z testovacích objektů (zachycených skrytým kamerou) pískání na bílou LED lampu, aby ho zapnuli.

Deska je poměrně malá. [Limpkin] ho drží na začátku jeho testovacího videa, což dává dobrý smysl pro měřítko. Jeden konec má sudový konektor, kterým má deska síla. Druhý konec má dva vodičové šroubové svorky, který se používá pro přepínání zařízení. N-kanál MOSFET chrání obvod, když je připojeno těžké vnější zatížení. Je schopen řídit slušný 90 wattů. Pokud budete chtít přepnout síťová hodnocená zařízení, kterou budete muset přivést vlastní relé na večírku.

Zpracování zvuku je zpracováváno čipem Freescale Arm Cortex M4 ve středu desky. Sériový drát DEBUG (SWD) Hodiny a datové kolíky jsou oba rozděleny na pájecí polštářky, takže věc je hacknutelná. [Limpkin] zveřejnil schematické, gerbers a kódové šablony. Ale nevypustil algoritmy, které používá pro zpracování, takže pokud chcete udělat doma, budete muset přijít pro sebe. Pokud potřebujete pomoc, měli byste se podívat na toto dálkové ovládání na bázi píšťalky.