0

Top 10 nejlepší hackovací scény ve filmech

September 3, 2022

Geeking ven, stejně jako stěžování na nepřesnosti je zábavné. Je to však jako nezdravé jídlo. stejně jako velmi špatný pro vaše zdraví. Udělali jsme top 10 nejhorších zobrazení hackingu ve filmech / televizi kromě části 2 kvůli vysoké poptávce. Teď je čas na skvělé věci. Vezměte si to i pocit, že ty zdravé pozitivní zobrazení revitalizují váš mozek.

Zde jsou nejlepší 10 nejlepších zobrazení hackingu, založené na vašich komentářích i zpětná vazba. Ujistěte se nám, abychom pochopili, co jsme zmeškali, protože tam jsou s největší pravděpodobností některé velké, které byly vynechány.

10 Originální brilantní – ledový mince trik.

Suchý led ve tvaru mince. Zdá se, že je možné zobrazit prodejní automaty. Je to moudré i vtipné. Nicméně, nikdy jsem opravdu neviděl opravdový důkaz, že to funguje, takže jsem se mýlil do toho.

09 NMAP ve filmech.
Vážený film dělat lidi. To trvá 5 sekund jako nejbližší IT MAN “Jméno Některé nástroje lidé využívají pro bezpečnost”. Pak si vezměte několik screenshotů těchto nástrojů. Nejen, že jste šetří peníze na grafické designéry, váš film se náhlým právě získal nějakou důvěryhodnost.

08 Sociální síť.
Všechno vypadá poměrně legitě, je-li potenciálně rychle vpřed.

07 Bourne Ultimatum.
Někdo udělal nějaké domácí úkoly! Vidíme Postfix, SSH, nmap bash shell. Věřím, že tam je scéna, kde modifikace MAC adresu routeru taky, ale nemůžu to zjistit.

06 originální brilantní – [laslo] hry hru
Často zamítl jako nadměrně hokey konec, [laslo] se objeví na konci filmu s přívěsem plným výhradně ze sázky. Je to trochu hokey, ale také to je založeno na skutečných událostech v Caltech. Někteří stážisté na Caltech v roce 1975 objevili, že existuje dodržování linky v sázání, které jsou drženy McDonald’s “Enter jako běžně, jak si přejete.” stejně jako to, že dělali, 1,2 milionu časů. nakonec vyhrát 10 000 dolarů za ceny včetně auta.

05 Wargames – PaperClip PayPhone
Jo, držte si payfony? No četné z vás s největší pravděpodobností mějte na paměti skutečně dělat tuto přesnou věc. Spuštění mostu mezi bydlením reproduktoru, stejně jako mince, by mělo za následek naprosto volný telefonní hovor.

04 Let fénixu
Filmová verze byla docela cheezy. Jádrový příběh je však pravdivý. Letadlo havaroval, stejně jako od sutin vznikl nový letoun.

03 tenisky.

Skvělé příklady sociálního inženýrství. Nic není mnohem efektivnější než pizza stejně jako balóny.

02 Wargames
Válečná volba existuje. To existovalo dobře před filmu, jméno bylo rychle přijato.

01 MacGyver.
Jo, je to hloupý, nicméně několik jeho věcí funguje. Jméno skončilo, že bytí synonymem pro dlážděné – věci, takže vyhrává toto kolo. Pokud si přejete hledat s každým jednotlivým hackem, vytáhl, stejně jako zjistit, které z těch, které považujete za možné, můžete objevit celý seznam přímo zde (z nějakého důvodu nefunguje v mém Firefoxu).