0

Těžba bitcoins na nintendo

September 19, 2022

jeho kamarády vědí [gbg] jako aficionado jen něco o cokoliv s 6502 procesorem v něm. Zajímá se také o Bitcoins. A Zatímco zpátky, požádal Pal, jestli by bylo možné stankovat bitcoins se starým systémem požitku Nintendo. Zatímco tato myšlenka byla učiněna v Jestu, není to jeden z těch nápadů, které může každý jedinec snadno pustit. Ano, je možné dole bitcoins s NES a [GBG] je zde ukázat nám jak.

Důlní bitcoiny prostě vykonává SHA256 hash na náhodné hodnotě z bitcoin sítě a předávání výsledku tohoto výpočtu zpět na internet. Samozřejmě to vyžaduje internet na most NES; [GBG] přinesl v malinovém PI pro tento úkol. Je tu problém skutečně dostat údaje do NES, a to je něco, co může fungovat pouze USB Copynes. Poté, co děláte 32bitovou matematiku, NES to pošle na malinovou pi a na bitcoinovou síť.

Když se domníváte, že i high-end hazardní počítač má malou šanci na těžbu bitcoinu v jakékoliv dostupné době, je tu malá šanceová retrominera bude někdy schopna držet bitcoin. Je to všechno náhodné, takže když je to možné, budeme jen ocenit úžasné stavby.