0

Jak zakořenit OnePlus X pomocí regenerace TWRP

September 28, 2022

OnePlus X bylo nejvíce čekaným zařízením listopadu a jak bylo nyní vydáno, představujeme vám proces zakořenění. Je to jednoduchý proces. Vše, co potřebujete, je soubor SuperSU v interním úložišti zařízení a nainstalované vlastní obnovení. Přestože je ke stažení k dispozici Supersu v2.56, je tato verze určena pro Marshmallow Roms a je experimentální. Vzhledem k tomu, že zařízení běží na firmwaru Android 5.1.1 Lollipop, měl by jej stabilní v2.46 snadno zakořenit.

Zde je jednoduchý tutoriál, který zakořeňuje váš OnePlus X s neoficiálním obnovením TWRP dostupného pro zařízení. Než budete pokračovat, ujistěte se, že jste nastavili TWRP. Prostřednictvím tohoto vlastního zotavení budete muset blikat soubor supersu a po spuštění do systému budete mít root. Začněme tedy s tutoriálem.

VAROVÁNÍ: Záruka může být neplatná, pokud zakořením nebo nainstalujete TWRP do vašeho zařízení. My v Droidviews nebudeme odpovědní za žádné poškození vašeho zařízení. Nebudeme mít zodpovědnost, pokud vaše zařízení zdivuje. Doporučuje se čtenáře uvážení.

Sekce stahování
Stáhnout | Supersu v2.46 (soubor: supersu-v2.46.zip)

Předpoklady

Tento kořenový průvodce je kompatibilní pouze s OnePlus X. Nezkoušejte to na žádném jiném zařízení.

Ujistěte se, že máte nainstalované obnovení TWRP na vašem OnePlus X.

Nainstalujte ovladače USB do počítače, abyste detekovali zařízení a přenesli do něj soubor SuperSU.

Plně nabijte zařízení.

Jak zakořenit OnePlus X pomocí TWRP

Stáhněte si balíček Supersu ze sekce stahování.

Nyní přeneste soubory ZIP do interního úložiště zařízení. Umístěte soubor zipu, kde jej můžete snadno najít.

Nyní restartujte na vlastní zotavení (jako TWRP). Chcete -li zavést do TWRP, nejprve vypněte zařízení a poté stiskněte a podržte zároveň klávesy hlasitosti a napájení.

Ačkoli je to volitelné, doporučuje se provést zálohu Nandroid. Chcete -li zálohovat svůj ROM, klepněte na možnost zálohování ve TWRP a vyberte všechny oddíly: Systém, data, spuštění, obnovení, EFS a v případě potřeby přejeďte doprava, abyste zálohovali.

Nyní se vraťte do hlavní nabídky TWRP nebo na domovskou obrazovku a klepněte na možnost Instalace. Přejděte do souboru supersu a vyberte jej.

Přepněte tlačítko potvrzení a pokračujte v instalaci.

Po instalaci restartujte na systém.

Jakmile se restartujete, můžete si vychutnat přístup root na vašem OnePlus X. Ověřte root pomocí aplikace pro kontrolu kořenů.

[GooglePlay url = ””/]
Nainstalujte TWRP:

Jak nainstalovat TWRP na OnePlus X [neoficiální sestavení]

Pro dotazy, komentář níže. Líbí se nám a sdílejte nás na sociálních platformách. Pokud potřebujete pomoc s jinými zařízeními, dejte nám vědět.