0

Jak se připravit na aktualizaci iOS 12 Release The Best Way

October 13, 2022

Zde je návod, jak se připravit na aktualizaci iOS 12 na vašem zařízení iPhone, iPad nebo iPod Touch v současné době spuštěn nejlepším způsobem iOS 11.

Ne všechny níže uvedené kroky budou pro vás okamžitě relevantní a některé části mohou být pro některé lidi mnohem důležitější než jiné, ale je nezbytné mít úplný pohled shora dolů na nejlepší věci, které můžete udělat pro přípravu vašeho zařízení Pro hlavní instalaci firmwaru.

Zkontrolujte kompatibilitu zařízení

Pokud nejsou kompatibilní s vaším zařízením, nemůžete nainstalovat iOS 12 nebo novou aplikaci zkratky. S ohledem na to tedy nemá smysl projít zbytek tohoto procesu, aniž by to v prvním případě zkontroloval.

Kompatibilita iOS 12: Seznam kompatibility iOS 12 pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Kompatibilita aplikace zkratky: IOS 12 SIRI KOMPATIVITA pro iPhone 6, 6 Plus, 5S

Pokud máte Apple Watch

Pokud máte s telefonem spárovaný a aktivní pohled Apple, budete ho chtít zálohovat a mnohem více než pravděpodobné, že na něj získejte WatchOS 5, abyste potěšili nejlepší kompatibilitu mezi oběma platformami: jak zálohovat a obnovit Apple Zobrazit [průvodce].

Aktualizujte iTunes

To je obvykle vždy případ a měl by jít bez říci, ale ujistěte se, že provozujete nejnovější verzi iTunes. To zaručí kompatibilitu s zařízením iOS 12.

Aktualizujte všechny aplikace App Store

Vydejte se do obchodu s aplikacemi a zaručte, že všechny aplikace jsou aktualizovány na nejnovější verzi. Každý vývojář, který vyhodil podporu pro iOS na den zahájení, bude zaručeno.

Nabijte zařízení iOS na 100%

To nemusí být zcela nezbytné, ale musíte se ujistit, že na zařízení máte dostatek poplatku. Pokud je to možné, ujistěte se, že zařízení je nabité na maximum 100%.

Seznamte se s funkcemi iOS 12

Jednou z úžasných věcí o instalaci zbrusu nové verze iOS na zařízení je vlastně hraní s ním a zjištění, co je nového. Pokud však chcete dobré shrnutí toho, co můžete očekávat, a rozhodnete se vědět, do čeho tak jdete, můžete získat shrnutí funkcí iOS 12, zde: 150+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam].

Volný úložiště

Ujistěte se, že máte co nejvíce úložiště. To se skutečně vztahuje pouze na ty, kteří mají zařízení s omezeným prostorem, ale existuje několik kroků, kterými můžete projít, abyste na svém zařízení získali nějaký úložný prostor: 10 návrhů na zcela volný úložný prostor na iPhone, iPad [Guide].

Vytvořte zálohu

To by mohlo být prostřednictvím iTunes nebo iCloud, ale je nezbytné, abyste to vlastně měli na místě. Je nepravděpodobné, že by se s instalací iOS 12 pokazilo cokoli, ale nikdy se neublíží být co nejvíce chráněn:

Zálohování přes iCloud

Krok 1: Spusťte aplikaci Nastavení v zařízení a vydejte se na zálohu iCloud.

Krok 2: Ujistěte se, že přepínač záloh iCloud je přepnut do polohy ON.

Krok 3: Klepněte na možnost zálohování nyní.

Zálohování přes iTunes

Krok 1: Připojte zařízení iOS k PC nebo MAC Vias USB. iTunes bude pravděpodobně spuštěno automaticky, ale pokud to tak není, spustí jej.

Krok 2: V rámci možnosti záloh vyberte tento počítač a ujistěte se, že je vybrána možnost zálohování Encrypt iPhone.

Krok 3: Stiskněte tlačítko záložní nahoru a začněte.

Zkontrolujte stav útěku z vězení

Máte zájem o útěk z vězení a získání přístupu k Cydia nebo Sileo, když je vydáno? Pokud ano, pak se prozatím držte dál od této upgradu. Zde si můžete prohlédnout mnohem více v situaci iOS 12 útěk z vězení: útěk z vězení iOS 12 / 12.0.1 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu].

Zkontrolujte čas uvolnění ve vašem regionu

Pokud chcete být horké na patách iOS 12 a nainstalujte ji téměř jakmile bude vydán, budete muset vědět, kdy klesne ve vašem regionu. Víme, že Apple zahájí v pondělí 17. září v 10:00 v tichomořském čase IOS 12 v 10:00, ale jak se tento převod do vašeho regionu? Zjistěte, zde: iOS 12 do stahování vydání v místním časovém pásmu vašeho regionu.

Počkejte na uvolnění aktualizace

Nyní nejzajímavější část, ale jedna z nejdůležitějších, bohužel. Posaďte trpělivě, podívejte se na odpočítávání hodin a počkejte, až Apple přepne přepínač při uvolnění iOS 12.

Užijte si a nezapomeňte najít všechny skryté funkce a vylepšení!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.