0

Google oznamuje pohled Pixel s vestavěným

November 10, 2022

Google dnes odhalil vůbec první hodinky Pixel, který je nositelný, který si půjčí několik inovací od Fitbit a také jej staví za výplatu.

Může však stačit zde i pro ty, kteří nechtějí utrácet další peníze.

Nové hodinky Pixel, které byly původně náhled na Google I/O v květnu, budou fungovat 41mm kruhový styl s pouzdrem o tloušťce 12,3 mm. Vždy na obrazovce nechodí veškerou metodu na okraje situace, takže to, co je určitě větší rámeček, než se nám mohlo líbit. Přesto tmavší tváře pohledu pravděpodobně způsobí, že tento rámeček bude vypadat menší, než je ve skutečnosti.

Pokud jde o samotnou situaci, je vyrobena z recyklované nerezové oceli a bude k dispozici ve třech barvách; Matte Black, leštěné stříbro a leštěné zlato. Je to například poněkud zakřivené a také vypadá velmi odlišně od Apple Watch.

Pokud jde o senzory, je přítomen i typický kyslík v krvi i výkon EKG, zatímco Google uvádí, že sledování srdeční frekvence je velmi přesné a je založeno na Fitbit Tech. Když už mluvíme o Fitbit, existují některé funkce, které potřebují Fitbit Premium, přičemž Google uvedl, že lidé „získají hlubší informace a také získají přístup k funkcím, jako je skóre každodenní připravenosti, takže pochopíte, kdy v tréninku nebo upřednostňují odpočinek. “ Kupující pohledu budou také těžit z „více než 1 000 tréninků a 400 relací všímavosti“.

Nový pohled pixelů začíná od 349 $ pro model WiFi, zatímco verze LTE bude trvat 399 $, i když budete také vyžadovat buněčný plán. Můžete si předobjednat pohled Pizel od dnešního dne a představí se 13. října.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejnost představit blízké

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.