0

Zdrojový kód iPhone Baseband pro únik pro několik modelů by mohl otevřít dveře pro ultrazvuk0w-podobné uvolnění

November 11, 2022

Nebyl to skvělý týden pro Apple, kde se týkají úniky. V souladu s ON z potvrzení od Apple, že únik zdroje Iboot byl skutečně oficiální, byl zdrojový kód základního pásma pro několik návrhů iPhone nyní sdílen online, což potenciálně otevírá dveře pro odemknutí softwaru.

Jak je uvedeno výše, Apple již reagoval na dřívější únik zdrojového kódu IBOOT, což potvrzuje, že je to skutečně skutečné, ale také opakuje, že se zdá být zdrojem ze softwarové aplikace a vydaného tři roky zpět v rámci iOS 9. Ačkoli podnik tento kód oficiálně neuvolnil do veřejné domény, zdá se, že chlap Tim Cooka se o únik příliš nestará, protože je to extrémně zastaralé, alespoň to je, pokud jste podle toho, co firma říká.

Podnikání rovněž uvádí, že zabezpečení jejích produktů opravdu nezávisí na tajemství svého základního kódu, což naznačuje, že pro typického spotřebitele není nic, co by se mohl zabývat z bezpečnosti i z hlediska ochrany soukromí.

Apple však ještě musí poskytnout žádný typ reakce na únik tohoto zdrojového kódu základního pásma. V sousedství již začalo aktivní konverzaci o tom, co bude nebo nebude možné. Vzhledem k tomu, že se tento kód týká základního pásma různých modelů iPhone, stejně jako proto, že je vše dobře zabalené do projektu Xcode, okamžitá konverzace je zde o tom, zda to bude užitečné pro začátek nabídky softwarových odemknutí gadgetu, aby bylo možné eliminovat Jakýkoli typ zámků poskytovatele z iPhone Apple, které existují se základním pásem ovlivněným tímto zdrojem.

Je nepravděpodobné, že dnešní čtvrť Jailbreak bude mít na paměti čas, kdy se softwarová aplikace odemkne přes UltraSn0W věcí krásy a nabízeno pro gadgety, které měly zranitelné základní pásma. Existence tohoto kódu, který umožní lidem s potřebnými dovednostmi objevovat chyby a potenciálně je využívat, by mohla obnovit tyto dny odemknutí základního pásma jako výtvarného umění. V současné době si nejsme jisti, jestli z toho něco přijde, ale jistě jedna věc, že ​​mít všechny zdroje určitě usnadní úkol výzkumného pracovníka bezpečnosti.

Budeme čekat, jestli Apple odpoví s něčím v oficiální kapacitě, a samozřejmě se aktualizuje, pokud se někdo z toho zabývá.

(Zdroj: @apple_external [Twitter])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 12 emojis: Zkontrolujte všechny 150+ nových znaků právě zde

iOS 11.3 Public Beta 2 Download / OTA Update Update

Stahování: iOS 11.3 Beta 2 IPSW, OTA vydaná pro testování

IOS 11.2.5 Útěk z vězení: Zranitelnost iOS 11.2.2 Adama Donenfelda může mít za následek nový nástroj osvobození

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Downgrade iOS 11.2.5 na iOS 11.2.2 Pro budoucí budoucí útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.