0

Apple: iPhone XR má nejlepší výdrž baterie na jakémkoli iPhone

November 13, 2022

, kde jsme stále uprostřed hysterie iPhone, zejména dnes, kde předobjednávky pro iPhone XS a iPhone XS Plus poprvé začaly žít.

Vzhledem k tomu, že vzrušení, které se týká toho, začalo zemřít, bylo ponecháno, aby se přemýšlely o tom, co si lidé nařídili, a zatímco iPhone XR ještě nešel na předobjednávku, existuje jeden zajímavý útržek, který s ním bude mít mnoho lidí, které bude mít mnoho lidí zmeškané; Apple tvrdí, že jeho nejlevnější, nový iPhone má zatím nejlepší výdrž baterie.

Když Apple oznámil nové telefony iPhone, velkým zaměřením pro iPhone XR, za absurdní jméno, byla skutečnost, že bude k dispozici ve skutečnosti různých barev. To je skvělé, ale to, co někteří lidé nadále touží, je zlepšená výdrž baterie a s iPhone XR to mohou mít.

Podle Apple mohou uživatelé iPhone XR očekávat, že ve srovnání s iPhone 8 Plus je zařízení, které v sestavě nahrazuje, až na další 90 minut baterie Live.

Na základě toho, co říkají stránky specifikace společnosti Apple, budou majitelé iPhone XR schopni očekávat počty časového období až 25 hodin, používání internetu až 15 hodin, přehrávání videa (přes WiFi) až 16 hodin a přehrávání zvuku (opět, Wifi) až 65 hodin.

Porovnejte tato čísla s původním iPhone „8 hodin hovoru, 6 hodin používání internetu, 7 hodin přehrávání videa nebo 24 hodin přehrávání zvuku“ a posledních deset let bylo pro nás laskavé.

IPhone XR nemusí být vlajkovým zařízením v sestavě Apple 2018, ale je jasné, že to nesmí ignorovat. Ne, že by ten jednotlivec mohl tyto barvy zanedbávat.

Můžete také chtít vyzkoušet:

The iPhone XS Max Giveaway: Enter a vyhrajte vlajkovou loď Apple 2018 zdarma

IPhone XS / XS Max Power Bank: Zde jsou nejlepší dostupné dnes [seznam]

IPhone XS / XS Max Protector s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší iPhone XS, XS Max Case? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

iPhone XS / XS Max 10W Fast Wireless Charger: Zde jsou nejlepší

IPhone XS Max USB-C PD Fast nabíječka pro dodávku napájení: Zde jsou ty nejlepší

Stáhněte si odkazy na IOS 12 GM IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

iPhone XS Max vs XR vs Galaxy Note 9 [Porovnání velikosti]

Stáhněte si soubor profilu konfigurace iOS 12 GM bez účtu vývojáře

Stáhněte si odkazy iOS 12 GM IPSW a nainstalujte na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.