0

Otec i dětský tým představuje iPhone do vesmíru, snižují čelisti [video]

November 26, 2022

Holy Moly: kameramana Luke Geissbuhler je nyní nejchladnějším otcem ve vesmíru. Stejně jako jeho dítě představil do vesmíru bláznivý iPhone. Celá práce (níže uvedená podrobnosti) byla vzrušujícím úspěchem a také nejlepším videem zabudovaném po skoku je úžasným důkazem jeho naprosté úžasnosti.

Podle informací o videu:

Cílem bylo připojit videokameru HD videokameru k balónu povětrnostních podmínek a poslat jej do horní stratosféry, aby natočila temnotu za naší zemí.

Geissbuhler využil iPhone jako GPS. Bylo ve tvaru uvnitř izolační kapsle spolu s videokamerou HD a baterií, když byla celá věc zavedena do oblasti s balónem povětrnostních podmínek z New Yorku.

Balón začal stoupat vzhůru při ohromujícím 25 stop/sekundách po dobu 70 minut a dosáhl prakticky 19 mil (30 km) před prasknutím balónu a také spadl veškerou metodu zpět na Zemi při 150 mph (to bylo dokonce s rozmístěním padáku )

IPhone byl použit jako vysílač GPS k objevování jeho nastavení přistání, které bylo jednoduché 30 stop od místa, kde byl spuštěn. Podívejte se na dechberoucí video níže: [Via Nymag]

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních útěk z vězení iPhone a také odemknutím vydání.