0

VR-Další obrovská věc-nebo obrovská „ne-ona“?

December 3, 2022

VR, nebo „virtuální realita“ je horké bzučení pozdních mezi Android i technologickými výrobci, zdánlivě, protože jeho slib jako nový pohlcující materiál – paradigma použití.

Výrobci, inzerenti, maloobchodníci, softwarové aplikace a další tvůrci materiálu, kteří musí neustále soupeřit s soupeři, aby dominovali zájmu koncového jednotlivce s jejich zboží.

Koncept rozšiřování a zlepšování materiálu, který již byl poskytován vašemu telefonu Android, který je již všudypřítomný (nabídky iPhone v aréně VR nejsou tak stanoveny z různých důvodů, které se dotknu v budoucím článku) v a Úplně pohlcující prostředí je to, co chytí kreativitu průmyslu. Všichni již mají potřebný primární prvek, stejně jako doplňkové gadgety mohou být stejně cenově dostupné jako USD15, jako je v situaci Google Cardboard.

Také si přečtěte: Nejlepší VR aplikace pro Google Cardboard, které stojí za to získat

Uvést, že trh s řízením zájmu uživatele je přetížen, je možná největším podhodnocením, jaké kdy bylo vysloveno, stejně jako SEO, Google, a jeho konkurenti dělají, co mohou, aby manipulovali s podmínkami pro sebe i jejich patrony. Rovněž na to zachráníme své názory ještě jednou.

Takže koncept dominance a také úplně blokování jakéhokoli typu a všech dalších možných pokusů o to, aby vás střídali nápadníky, aby vás rozptýlili svými nabídkami tím, že skutečně nasazují žaluzie na hlavu spotřebitele, aby zajistili, že nevidí nic kromě toho, co tento materiál nevidí, kromě toho, co je materiál – Entita, která dává před očima, musí skutečně stočit prsty na nohou obrovského podnikání.

Je však VR dokonalým využitím gadget panacea, že podniková cena v jejich (denních) snech?

Teoreticky ano; V (virtuální [cha!]) realita, p e r h a p s ne tolik.

Podstatou myšlenky VR byly stereoskopy, první, kteří byli vynalezeni na počátku 19. století, který vypadl z laskavosti s eventuálním příchodem kina. Kojence-Boomers si vzpomene modernější, pohlcující iterace v původní, analogové hračce View-Master, prominentní od 50. let do 70. let.

Zmíním se o těchto základních produktech od současné generace Android – kompatibilních VR gadgetů (které jsou binokulární HMD) využívají přesně stejný mechanický princip stereoskopie nebo dvou poněkud ofsetových obrázků – vstupy, které, když jsou rekombinovány v mozku, poskytují iluzi hloubky hloubky .

Samozřejmě nemluvím o průmyslových aplikacích VR. Již je zřízen pro medicínu i vzdělání, a také zkoumán pro geologické i oblasti průzkumu, abychom jmenovali jen několik.

Spíše se zdá, že aplikace pro VR pro spotřebitelský materiál pro spotřebitele Android se zdá téměř neomezené – vylepšené hry, video, 360 snímků pro mapy, reklamu, nakupování, PR0N nebo možná někdy, Tinder, takže můžete zkontrolovat skutečnou hloubku potenciálního data.

Možná se vám líbí: Některé trikové kódy pro telefony Android, které musíte vědět

Jak již bylo zmíněno dříve, přístroj potřebný pro využití VR může vyžadovat extrémně bitovou investici, stejně jako již telefon vlastníte. To je to, co vzrušuje obchodníky.

Kromě toho již existuje osvědčená míra zájmu a trh s vylepšeným vizuálním materiálem, o čemž svědčí obrazovka HD – porozumění a oživující popularita 3D kina, takže přirozeně musí spotřebitelé pro VR trochu šampikovat! Mám pravdu?

Výrobci různých nabídek VR zjevně věří, že poskytli reklamu a propagaci svých produktů VR.

Ve spodních příčcech Android-kompatibly máte kartonu Google a také řadu generických a nízko cenově dostupných sad VR (dokonce i záda View-Master. Denydream Google. Samozřejmě je zde ultra – drahé, samostatně obsažené markýzy, jako je Oculus nebo HTC Vive.

Všichni však v podstatě dělají přesně totéž – poskytují materiál ve zvýšeném, pohlcujícím zážitku.

A v tom leží rub a také důvod, proč věřím, že kouzlo VR nikdy nepronikne na spotřebitelský trh značně:

Na rozdíl od názorů některých starých lidí i Technophobe je inovace velmi běžně sdílená i společensky – umožňující zážitek. Od interakce s přáteli, zavedenými, novými, IRL nebo na internetu – pouze po uspokojení a diskusi o sdílených zkušenostech o technologických věcech nebo hrách nebo videích nebo článcích, lidé chtějí propojit s ostatními lidmi. To je to, co inovace dělá, stejně jako tak v rozsahu měřítka nikdy předtím v lidské historii.

VR, s výjimkou snad v případech her pro více hráčů, Immerses – s významem – nositel do úplné izolace!

Dále, zatímco v izolovaném stavu, odříznuto od komunikace s dobrými přáteli za jiných okolností, než slyšet jejich reakce na to, že jste v „blidly očividlenull