0

Stáhněte si základní tapety a tóny

December 9, 2022

Essential, společnost, která byla založena spoluzakladatelem operačního systému Android, Andy Rubin zahájil svůj první smartphone začátkem tohoto roku. Smartphone je pojmenován jako základní PH-1 také jako základní pH (jeden). První vlajkový smartphone od společnosti je v centru pozornosti ze dvou důvodů, především kvůli tomu, že v čele Andyho Rubina a další bytosti, že má zvláštní design. Základní PH-1 je dodáván s displejem bez rámu a zadní část telefonu se skládá z magnetických pantů, kterými můžeme připojit příslušenství. Tento koncept je stejný jako ten, který společnost Motorola implementovala s moto mody. Mezi příslušenství z Essential patří 360 stupňová vačka a na telefon je naplánováno mnohem více příslušenství.

Pokud jde o specifikace základního PH-1, smartphone má vše, co se očekává od vlajkového smartphonu spuštěného v roce 2017. Základní PH-1 je dodáván s 5,71palcovým displejem s rozlišením 1312 x 2560 pixelů s poměrem stran 18: 9. Základní PH-1 je poháněn procesorem Snapdragon 835, který je letos současným vlajkovým procesorem společnosti. Smartphone má také GPU Adreno 540 pro grafiku. Smartphone je poháněn 4 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Smartphone také obsahuje nastavení duální vačky na zadní straně, což je nastavení 13MP + 13MP CAM. Na přední straně telefonu je 8MP vačka pro lepší selfies.

Pokud jde o operační systém, smartphone je poháněn Android 7.1.1 Nougat a kapacita baterie na smartphonu klesá na 3040 mAh, která je schopna trvat celý den při pravidelném použití.

Základní tapety a tóny

Essential byl spuštěn Essential PH-1 začátkem tohoto roku a smartphone byl k dispozici k prodeji v USA. Dostupnost smartphonu není potvrzena v ostatních částech, protože Essential nezveřejnila žádné podrobnosti o spuštění svého smartphonu na jiných trzích. Smartphone byl však k dispozici k prodeji ve Spojených státech a nyní jsme obdrželi oficiální tapety zahrnuté do telefonu.

Kromě toho jsme také zahrnuli tóny, jako jsou vyzváněcí tóny, alarmové tóny, tóny oznámení a různé další zvuky přítomné na telefonu dole.

Nyní, pokud jde o možnosti tapety na zařízení, je na PH-1 zahrnuto 6 tapet. Všechny tapety jsou ve vysokém rozlišení a rozlišení obrázků je 1312 x 2560 pixelů.

Pokud jde o tóny na telefonu, jsou zvláštní a odlišné od ostatních telefonů. Tapety byly připevněny níže, abyste se podívali na ty, které se vám líbí, a uložily je do svého zařízení. Také jsme připojili odkaz na soubory ZIP jak pro tapety, tak i tóny, abyste je mohli mít na jednom místě. Tyto odkazy najdete z níže uvedené části odkazů ke stažení.

Stáhnout odkazy

Essential-telefonem-stock-wallpapers.zip | Zrcadlo

Essential-GOCK-TONES.zip | Zrcadlo

Stáhnout také:

HUAWEI Honor V9 Stock Tapety (QHD)

Tapety na sítnice iPad pro sítnice

Vivo Xplay 6 tapety

Tapety Xiaomi Mi Mix2

Tapety Meizu Pro 7