0

Projekt Scarlett Xbox specifikace, funkce a datum vydání oficiálně odhalené

December 14, 2022

Microsoft včera uspořádal svůj seminář E3 a poprvé vyrazil na další konzoli. Během prázdnin 2020 se objeví nový stroj Scarlett, nový stroj, stejně jako vždy, je zaručeno, že bude spíše powerhouse.

Společnost Microsoft neuvedla, jak bude nová konzole nazývána, ani přesně to, jak moc to bude trvat, co je tak daleko od spuštění, ale poskytlo nám nějaké informace o tom, co bude tak silné, aby byla konzole tak silná.

Podnikání uvádí, že vlastní procesor založený na AMD Zen 2 a designu Radeon RDNA bude znamenat, že Job Scarlett bude čtyřikrát výkonnější než současný Xbox One X., které bude pomoci také využitím RAM GDDR6.

Stejně jako Sony ověřená pro PS5, Job Scarlett také využije úložiště SSD, aby pomohl zlepšit tuny časy. Společnost Microsoft dělá věci o krok dále tím, že využívá, že SSD jako online RAM, což umožňuje konzole pochlubit se výkonem, který je o 40x mnohem lepší než současná generace. Tuny časy zde velmi budou mít prospěch.

Kromě času, než se načítá hry, tyto působivé znějící specifikace také znamenají, že konzola bude podporovat 8k her, sledování paprsků a variabilní obnovovací frekvenci. Hry by měly být máslo hladké, díky podpoře snímků až 120 snímků za sekundu. Hodně z toho bylo také ověřeno pro společnost Sony PS5.

Událost společnosti Microsoft E3 byla poprvé, kdy Microsoft skutečně hovořil o Job Scarlett, a také očekáváme, že přijde mnohem více zpráv. Se představením ještě 18 měsíců pryč, příští rok je E3 tam, kde se veškerá zábava pravděpodobně zahájí.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení zdarma spolu s iPadosem 13 bude nabídnuto letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě nezveřejněno, zde je důvod

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 public beta 1 datum vydání ke stažení, které bylo odhaleno společně s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA a iPados 13 Beta 1 pro iPhone i iPad

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.