0

Získejte plovoucí zvukovou vizualizaci na Android Nav Bar s hudbou Muviz

December 23, 2022

, dnes objevila dlouhodobou postavu v naší každodenní rutině. V obchodě Play Existují spoustu hudebních aplikací, což přesně naznačuje, jak moc na nich závisíme na našich každodenních hudebních aktivitách, jako je poslech alb, produkce seznamů skladeb atd., Zkrátka je hudba všude, protože hudba je jen hluk, jak je prokázáno v a Vědecký výzkum, existuje vizuální reprezentace šumových vln inline s hudbou, která se hraje.

Mnoho lidí, kteří jsou hudebními bláznivými, objevují vizualizér Soundwave Fascinující místo toho, aby jen zírali na obrázek hudebního alba. Takže pro ty lidi, kteří při poslechu hudby označují Visualizer jako svůj srdeční rytmus, máme vizualizér App Muviz Nav Bar Audio.

Také si přečtěte: Nejlepší aplikace pro Android s podporou skeneru otisků prstů

Jak můžeme navrhnout z názvu, Muviz Nav Bar Audio Visulizer je aplikace zvukového vizualizátoru, která je uvedena nad váš hardwarový nebo softwarová navigační lišta aplikací. Funguje to s většinou hudby i video aplikacemi. Nejlepší část zvukového vizualizátoru Muviz Nav Bar je to, že nepotřebuje root. Nyní pojďme diskutovat o funkcích Muviz Nav Bar.

Začněte se zvukovým vizualizátorem Muviz Nav Bar
Spuštění a nastavení zvukového vizualizátoru MUVIZ NAV Bar

První věc, kterou musíte udělat, je stáhnout zvukový vizualizér Muviz Nav Bar z obchodu Google Play. Až budete představit aplikaci poprvé, vyžádá si oprávnění k záznamu zvuku. Udělejte povolení, protože to umožní aplikace poslouchat média, analyzovat a vytvořit vizuální reprezentaci na vaší obrazovce.

Zaznamenat zvuk
Dále budete požádáni, abyste vybrali, kde chcete vizualizér, tj. Nad navigačním panelem nebo pod ním. Doporučujeme vám umístění vizualizátoru pod navigačním panelem.

Umístění panelu Visualizer
Po těchto základních nastaveních získáte obrovský seznam možností vizualizace, odkud si můžete vybrat různé styly, jako jsou čtverce, bary, vrcholy atd. Pokud chcete, můžete také produkovat svůj vlastní styl s preferovanými barvami i tvary.

Vytvořte si vlastní vizualizér
Pokud půjdete dále do těchto možností personalizace, uvidíte možnosti personalizace, jako jsou tvary, velikost, barva, výška šíření, průhlednost, stín, jak je zřejmé z níže uvedeného snímku obrazovky, můžete svůj vizualizér přizpůsobit.

Volba přizpůsobení v audio vizualizátoru Muviz Nav Bar
Dále je nabídka Nastavení zvukového vizualizátoru MUVIZ NAV Bar. Zde máte různá možnost přizpůsobit svou aplikaci, jak je patrné na níže uvedeném snímku.

Nastavení nabídky zvukového vizualizátoru MUVIZ NAV bar
První volbou je „Vizualizace show“. Když to dovolíte, uvidíte na obrazovce vizualizér a naopak naopak, pokud jej deaktivujete. Dále přichází „Zobrazit na všech aplikacích“, kde si můžete vybrat, které aplikace chcete, aby se Visualizer objevil, a na kterých ne. Mějte na paměti, že se jedná o funkci beta.

Nenechte si ujít: IOBIT APPLOCK – Deal with Lock je perfektní bezpečnostní aplikace pro zabezpečení a soukromí

V dalších možnostech „skrýt aplikace na celé obrazovce“ a „skrýt přes zámku“ můžete si vybrat, zda chcete, aby se Visualizer objevil na aplikacích na celé obrazovce a na obrazovce zámku nebo ne. „Náhodný viz na nepodporované aplikaci“ je pro aplikace, které MUVIZ nepodporují. Pokud tuto možnost povolíte, pak se ve spodní části obrazovky zobrazí náhodný vizualizér. Nyní vám zkratme, jak přesně využít zvukový vizualizér Muviz Nav Bar.

Jak využít zvukový vizualizér Muviz Nav Bar

Audio Vizualizátor Muviz Nav Bar je velmi jednoduchý. Stačí začít s jakýmkoli typem hudby nebo videa a na spodní straně obrazovky se objeví lišta Visualizer.

Použijte zvukový vizualizér Muviz Nav Bar
Audio Vizualizátor Muviz Nav Bar je stabilní aplikace. Vizualizátor se objeví docela brzy po zahájení hudby a po zastavení hudby rychle zmizí. Verze pro vizuální vizualizér Muviz Nav Bar je cena 1,99 $ a vsadíme se, že po vyzkoušení bezplatné verze upgradujete na Pro verzi.

Můžete také jako:

4 neuvěřitelné aplikace pro tapety pro Android

5 nejlepších aplikací pro úpravu obrázků pro Android

5 nejlepších aplikací pro rozpoznávání hudby pro Android