0

Tesla může využít mnohem komplexnější vizualizace automobilů pro FSD v budoucnu

December 29, 2022

Tesla by mohla začít využívat mnohem komplexnější vizualizace automobilů, když je podle nové zprávy povoleno plné vlastní pohon (FSD).

Podle této zprávy Tesla předvedla videa FSD v akci s využitím nových návrhů automobilů během AI den 2.

V nedávné aktualizaci softwarové aplikace jsme již viděli některá vylepšení, ale vizualizace pozorované během AI dne 2 byly ještě mnohem působivější, s aplikací TESLA, že zahrnovala „různé velikosti nákladních vozidel, sedany a SUV, které mají Mnohem přesněji zastoupené dveře, okna, skleněné střechy a kola. “

Je však nezbytné poznamenat, že neexistuje žádná jistota, že tyto nové vizualizace někdy uvidí na silnicích světlo – mohou být jen to, co bylo přidáno pro účely prezentace.

Stále ještě neodstraňuje, zda jsou tyto aktualizované vizualizace něco, co Tesla testoval, dřívější verze vizualizací, která se nakonec ukázala v aktualizaci 2022.16 nebo novější vizualizace, které se objeví v budoucí aktualizaci.

Zatímco šofýři nemusí během FSD relací ručně ovládat auto, je schopen mnohem přímo spojit se v tom, co je na obrazovce s tím, co vidí na silnici, může být prospěšné.

Tesla nedávno odhalila, že se přesunula na Tesla Vision a na systém založený na kameře pro své automobily a vyhodil radarový systém předchozích modelů. To by mohlo teoreticky umožnit pro tyto nové vizualizace, ale čas ukáže, zda se to týká uskutečnění nebo ne.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejnost představit blízké

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.