0

Jak snížit iOS 9 veřejné beta beta na iOS 8.4 [průvodce]

January 5, 2023

Zde je průvodce krok za krokem, jak downgrade iOS 9 veřejné beta beta zpět na iOS 8.4 na vašem iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Existuje řada důvodů, proč byste to chtěli udělat. Především je proto, že iOS 9 je stále beta a měsíce od konečného vydání. Může mít stále chyby, problémy s výkonem, problém vypouštění baterií atd. A za druhé, samozřejmě není útěk z vězení. Takže ať už se chcete vrátit do iOS 8.4 pro stabilitu nebo útěk z vězení, můžete, protože je to nejnovější veřejné vydání a zjevně je stále podepsáno společností Apple.

POZNÁMKA: Tato příručka se vztahuje na veřejné verzi beta a vývojáře Beta sestavení iOS 9.

Vše připraveno? Pojďme začít.

Krok 1: Získejte soubor firmwaru iOS 8.4 specifický pro vaše zařízení. Můžete si jej stáhnout odtud: Stáhněte si finální odkazy na IPSW iOS 8.4 pro iPhone a iPad.

Krok 2: Stáhněte si a nainstalujte iTunes 12.2 na počítač nebo Mac. Můžete to chytit z: apple.com/itunes.

Krok 3: Vypněte Vyhledejte můj iPhone na vašem zařízení: Nastavení> iCloud> Najděte můj iPhone.

Krok 4: Spusťte iTunes a připojte zařízení k PC nebo Mac pomocí dodávaného kabelu USB.

Krok 5: Vstupte do režimu DFU: Stiskněte a podržte tlačítka ID domácího/dotyku a napájení na vašem zařízení dohromady. Po přibližně deseti sekundách uvolněte tlačítko napájení, ale pokračujte v držení tlačítka ID domova/dotyku, dokud iTunes neposkytuje vyskakovací okno, které vás informuje, že zařízení bylo objeveno v režimu obnovy.

Krok 6: Nyní klikněte na tlačítko „Obnovit iPhone“ a přidržte klávesu „Možnosti“, pokud jste na Mac, nebo na levém „posunu“, pokud jste na Windows.

Krok 7: Po výzvě namířte iTunes na soubor firmwaru iOS 8.4, který jste stáhli v kroku 1 pro spuštění procesu downgrade/obnovy.

Nyní se posaďte, uplatněte nějakou trpělivost a počkejte, až iTunes a servery Apple Authentication pracují na jejich kombinované magii. Konečným výsledkem bude plně obnovený iPhone, iPad nebo iPod Touch běžící stabilní iOS 8.4.

Po dokončení downgrade můžete útěk z vězení, pokud si přejete pomocí nejnovější verze TAIG, pokyny, pro které najdete přímo zde:

Útěk z vězení iOS 8.4 Použití Taig v2.4 na iPhone, iPad [návod How-to Tutorial] (Windows)

Jak útěk z vězení iOS 8.4 s Taig na Mac OS X (Mac)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 8.4 s Taig v2.4 na iPhone 6, 6 Plus, 5s, více [aktualizováno]

iOS 9 Public Beta: Jak si nyní stáhnout a nainstalovat [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.