0

Získejte Android 4.4 Kitkat ROM na Galaxy S4 (AT&T/ Sprint/ TMO/ Verizon)

January 11, 2023

Pokud existuje jedna věc, kterou si každý jednotlivec Android přeje dostat na svůj smartphone nebo tablet, je to určitě Android 4.4 Kitkat. Bohužel, poněkud procento gadgetů Android (včetně těch Nexus i Moto X) bylo dostačující k získání aktualizace. Je to opravdu podrážděné vidět, jak někteří jednotlivci užívají privilegium, zatímco jste odsouzeni k čekání měsíců. Opět existuje řada starších gadgetů, které mohou snít pouze o nové aktualizaci KitKat. V ideálním případě musí každá upgrade OS dosáhnout všech gadgetů, které jsou založeny na přesně stejné platformě, ale v mnoha aktualizacích softwarových aplikací situací závisí na rozmaru OEM.

Díky tvrdě pracujícím návrhářům sousedství Android, kteří se snaží své nejlepší vyrovnat nerovnoměrnost distribuce aktualizací mezi zařízeními Android. Když nabízíte miliony jednotek telefonu, váš výrobce si to nemusí pamatovat po roce asi tak, pokud máte na svém zařízení přístup ke zisku, existují velké možnosti, že můžete objevit na zakázku Roms založené na aktuálním Verze Android pro vás.

Včera. Viděli jsme únikovou aktualizační rutinu pro různé zařízení Samsung Galaxy. Podle této tabulky budou Galaxy S4 a poznámka 3 získat Kitkat někdy v lednu příštího roku, zatímco gadget jako Galaxy S3, Note 2, Tab 2 a poznámka 10.1 jednotlivci mohou očekávat aktualizaci do dubna 2014. To naznačuje Jednotlivci Samsung Galaxy S4 budou muset ještě čekat asi 2 měsíce nebo mnohem více, než Android 4.4 způsobí metodu jejich telefonu.

Mezitím, pokud máte přístup kořenového zisku a také na zakázku, jako je CWM/TWRP/Safestrap nainstalovaný na vaší Galaxy S4, stejně jako si přejete mít kousnutí KitKat, jsou na něm různé AOSP a také založené na Cyanogenmodu Roms na míru, kteří vám dnes mohou udělat den. Shromáždili jsme společně Android 4.4 KitKat založené na míru ROM pro různé varianty Galaxy S4 uvedené níže:

Samsung Galaxy S4 LTE

AT&T Galaxy S4

Kanadská Galaxy S4 (Bell, Rogers, Telus, Virgin atd.)

Sprint Galaxy S4

T-Mobile Galaxy S4

US Cellular Galaxy S4

Verizon Galaxy S4

Varování!

Vezměte prosím na vědomí, že všechny ROM založené na míru pro Galaxy S4 založené na KitKat jsou stále ve fázi postupu a také musíte být připraveni očekávat chyby po jejich instalaci. Několik z nich jsme zkontrolovali na Galaxy S4 GT-I9505 a také pro nás pracovali dobře, s výjimkou několika problémů, jako je náhodné odpojení WiFi a FC v videokameru. Takové problémy však nejsou typické pro všechny ROM. Když si stáhnete ROM, ujistěte se, že se chystáte aktuální verzi, která může dojít k opravě takových problémů.

Navíc instalace ROM na zakázku může ohrozit váš gadget a také tím, že jim poskytnete výstřel, souhlasíte s tím, že jste si vědomi důsledků, které mohou následovat. V situaci jakéhokoli typu nehody, prosím, nekřičejte na nás ani nedržte příslušného odpovědného návrháře. Pokud jde o sebe, budeme na naší straně, abychom vám pomohli s jakýmkoli typem podpory, kterou jsme schopni.

Požadavky

Samsung Galaxy S4 s přístupem root

Přítomnost na zakázku vyráběného uzdravení jako ClockworkMod, TWRP nebo Safestrap na telefonu. Chcete -li nastavit Kitkat ROM na svém zařízení, ujistěte se, že máte aktuální verzi výše uvedených zotavení.

Pokud jste dosud nezakořenili svou Galaxy S4, máme několik jednoduchých tutoriálů pro všechny variace zařízení. Pokud si přejete zakořenit telefon, přejděte na naši sekci S4 Rooting Guide, abyste to provedli hned.

Náhled

Android 4.4 Kitkat ROM na Galaxy S4

Kitkat ROM založený na Android 4.4 si můžete stáhnout pro svůj gadget zdola. Stáhněte si úplně první ROM (v situaci je pro váš model mnohem více než jeden) a vyzkoušejte ostatní, pokud si s ním všimnete jakéhokoli typu závažného problému. V situaci objevíte jakýkoli typ problému s klávesnicí Android, zkuste jinou verzi GAPP a poté také otřete mezipaměť Dalvik.

Jak nainstalovat:

Důležité: Nezapamatujte si zálohování EFS/IMEI vašeho telefonu před pokusem, jako je instalace na zakázku nebo downgrading firmware. Podívejte se na tento příspěvek pro hloubkový tutoriál.

Zkopírujte stažený soubor Android 4.4 ROM, svazek Gapps a do telefonu Supersu Zip.

Spusťte svůj Galaxy S4 v režimu hojení: Vypněte telefon a poté podržte dohromady dohromady hlasitost + dům + napájecí tlačítka po dobu asi 4-6 sekund. Alternativně můžete také jít do režimu léčení pomocí těchto aplikací.

Důležité: Poté, co jste se dostali do zotavení CWM/TWRP, je nesmírně důležité, abyste zálohovali svou současnou ROM, abyste se ujistili, že jej můžete v případě potřeby vrátit zpět. To můžete provést pomocí možnosti „Zálohování a obnovení“ (v CWM) nebo „Zálohování“ (v TWRP).

Otřete dat / tovární resetování, poté přejděte na Mounts, stejně jako úložiště a vymazat data i systém.

Vraťte se do primární nabídky.

Vyberte nainstalujte zinull