0

Samsung Galaxy Note 5, která má údajně vybaveno 5,9palcovým ultra HD 4K displejem

January 12, 2023

a mysleli jste si, že rozlišení Quad-HD na mobilních telefonech bylo opravdu ohromující. Vstupte do Samsung Galaxy Note 5-který se podle zpráv říká, že přichází s 5,9palcovým displejem s nadřízeným bláznivým Ultra HD velmi AMOLED displejem, nazývaným také rozlišení „4K“.

Podle lidí v Phone Arena se naklonili, že Samsung pracuje na 5,9palcovém panelu Ultra HD (3840 x 2160), který se může pochlubit více než 700ppi, s plány na hromadné výroby panelu do srpna 2015. To v podstatě dává výrobu Plány pro obrazovku nejlépe vedle časového rámce pro vydání poznámky 5. Očekává se, že poznámka 5 bude odhalena na akci IFA 2015 v Berlíně příští rok.

Zdroj tohoto návrhu zůstává dosud neidentifikovaný, ale v loňském roce na akci korejská elektronika obrovská odhalila, že pracuje na vývoji Ultra HD displejů s rozlišením 3840 x 2160 pixelů s plány na hromadnou výrobu v roce 2015.

Samsung zřejmě není v tomto závodě osamělým běžcem, přičemž LG již vykazuje 600 až 700ppi, že společnost říká, že by měla být dosažitelná dostatečně brzy. Dokonce i Sharp údajně pracoval na 4K displejích pro mobilní zařízení v rozsahu panelu 5,5 až 6 palců.

Nyní jsou dvě otázky, které se vyskytují: Jak na 5,9 palce, jak podstatné notové zařízení můžeme očekávat? A opravdu potřebujeme mobilní displej na 700ppi?

Pro začátek, pokud máme věřit, že Samsung konečně vzal narážku z iPhone a HTC One ve výstavbě příští řady Galaxy S a Note, doufejme, že společnost zlepší poměr obrazovky k telefonu, aby se zabránilo tomu, aby zařízení bylo tak vysoké jako Nexus 6.

Pokud jde o tyto stále více rozlišení objasňování na zeď pro mobilní telefony, které staví pixely na 600 na více než 700ppi, budou uživatelé skutečně schopni rozeznat jeden pixel z druhého? Jediný důvod, proč si mohu myslet, kde by to mohlo záležet, je při porovnání displeje 400+ PPI s displejem 700+ PPI, což je docela nepraktické.

Nemluvě o bateriové šťávě a celkových specifikacích potřebných k vytlačení tohoto rozlišení. To vše se však scvrkává na výběr spotřebitele a co je nutné a co není, kde Samsung musel provést nějaký průzkum trhu, než do toho skočí.

(Zdroj: Phonearena)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.