0

Opětovné jailbreak Pangu / PP na iOS 9.3.3 Po restartu je to, jak

January 15, 2023

máte svůj iPhone na iOS 9.3.3 pomocí Pangu / PP, ale po restartu najdete Cydia, vylepšení vězení a aplikací a aplikaci na vězení, vylepšení vězení, vylepšení vězení, vylepšení vězení, vylepšení vězení, útěk z vězení, útěk z vězení, vězení, vylepšení vězení, útěk z vězení, útěk z vězení. havarování nebo nefungování? Důvodem je to, že nejnovější nástroj Panguho útěk z vězení je poloprodušen/tethered, což znamená, že budete muset své zařízení uvést do vězení do vězení pokaždé, když je zařízení restartováno.

Je nezbytné si uvědomit, že to budete muset udělat, pouze pokud je zařízení plně restartováno. Nemusíte to dělat, když je zařízení respring-ed.

Tento tzv. Opětovný proces (nebo zavedení do věznice do věznice) po restartu také nezahrnuje provedení celé vězení s vězením znovu od nuly pomocí počítače. Diskutujeme o tom, jak přesně to všechno funguje poté, co je zařízení JailBroken restartováno v pokynech krok za krokem níže.

Poznámka: Nyní, když jsou pro podpůrné zařízení iPhone, iPad a iPod a iPod Touch k dispozici jak čínsky (PP), tak anglická (Pangu) jazykové verze iOS 9.3.3-9.2. Byl rozdělen do dvou sekcí; Jeden pro nástroj PP a jeden pro nástroj Pangu. Postupujte podle pokynů pouze v sekci související s druhem nástroje pro útěk z vězení, který jste zpočátku použili k útěku z vězení.

PP (čínská verze)

Krok 1: Poté, co se vaše zařízení iPhone, iPad nebo iPod Touch restartuje, vyhledejte aplikaci PP na domovské obrazovce zařízení a spusťte ji. Nyní je nezbytné poznamenat, že na zařízení můžete mít dvě různé aplikace PP, z nichž každá má jinou ikonu aplikace.

Musíte spustit ten, jehož ikona aplikace vypadá jako ta, která je uvedena na níže uvedeném obrazovce.

Krok 2: Pokud je vyzván, klepnutím na „OK“ obdržíte oznámení z aplikace.

Krok 3: Klepněte na velký kruh ve středu a jakmile spustí nějaký proces, ručně zamkněte zařízení stisknutím tlačítka spánku/napájení, zatímco je stále v aplikaci.

Krok 4: Po krátké době obdržíte oznámení o tlaku na obrazovce zámku (nejenejte na něm!), Hned, po kterém bude automaticky respring.

Krok 5: Jakmile se zařízení vrátí na obrazovku zámku, jednoduše jej odemkněte a budete nejlepší zpět na domovské obrazovce.

Krok 6. To je vše. Jsi hotov. Nyní byste měli být schopni spustit Cydia a všechny vylepšení a aplikace z vězení by měly znovu začít znovu pracovat.

Pangu (anglická verze)

Krok 1: Spusťte aplikaci Pangu z domovské obrazovky.

Krok 2: Pokud je aplikace Pangu vyzvána, klepnutím na „OK“ z něj obdržíte oznámení o push.

Krok 3: Klepněte na tlačítko Start ve středu a jakmile spustí nějaký proces, ručně zamkněte zařízení stisknutím tlačítka napájení na zařízení a zároveň v aplikaci.

Krok 4: Po krátké době obdržíte oznámení na obrazovce zámku, která vypadá takto:

Krok 5: V této fázi nic nedělejte a jen počkejte. Po několika mnohem více sekundách bude zařízení automaticky respring, po kterém budete moci začít Cydia a znovu použít vylepšení útěku z vězení.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 9.3.3 IPSW pro iPhone a iPad [konečná verze]

Útěk z vězení iOS 9.3.3, 9.3.2, mnohem více s Pangu na iPhone a iPad [aktualizováno]

Jak útěk z vězení iOS 9.3.3 na iPhone 6s, 6, 6s Plus, 6 plus, 5s, iPad, mnohem více [tutoriál]

Stáhněte si Pangu iOS 9.3.3 / 9.3.2 útěk z vězení pro Windows

Útěk z vězení iOS 9.3.3 na Mac OS X s Pangu pro Windows [How-to Tutorial]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.