0

Horizon Zero Dawn může přicházet na PC, prohlašuje novou zprávu

January 17, 2023

Prominent PlayStation 4 Special Horizon Zero Dawn může přijít na PC, podle zdrojů hovořících s Kotaku. Zpráva však nespecifikuje, kdy to může být, stejně jako samotná společnost Sony musí řešit pověst.

Pokud je to pravda, bude hra první speciální PS4 zřízená studiem vlastněným Sony, aby se skočil z konzole na PC. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s názvem, Horizon: Zero Dawn je titul s otevřeným světem, akční adventure s prvky RPG, založený partyzánskými hrami zabíjené slávy a publikoval společnost Sony v roce 2017. Hra je nastavena v post-apokalyptickém Svět, kde režim strojů konečný i lidstvo ustoupil do kmenové civilizace.

Speciální horizont PlayStation 4: Zero Dawn přijde letos do osobních počítačů, zdroje říkají Kotaku. Je to bezkonkurenční krok pro Sony, který signalizuje budoucnost, ve které vydavatel vydává hry na platformách mimo vlastní konzole.

Tato zpráva pochází od tří lidí, kteří jsou obeznámeni s plány Sony, všichni mluví anonymně, protože nebyli oprávněni mluvit s tiskem. Společnost Sony okamžitě neodpověděla na žádost o komentář.

I když je to úplně první, když slyšíme, že se do systému Windows přenese do Windows, není to první název PS4, který přepíná. Nedávno bylo ověřeno, že PC varianta debutového titulu Kojima Productions Death Stranding pracovala společností Designer 505 Games, přičemž hra byla nyní nabízena předobjednat prostřednictvím těžké Steam a Legendary Games Store.

Zdá se, že extrémně očekávaný remake Final Fantasy VII může také dostat přesně stejné ošetření. Uniklé umění PS4 Box pro hru naznačilo, že to může být načasovaná specialita pro konzoli Sony, což udržuje tuto exkluzivitu končící rok po zavedení dne. Začátkem tohoto měsíce odhalil pohled do kódu uniklého dema PS4 ve hře řadu odkazů na port PC.

Rozdíl mezi platformami je neustále přemostěn.

(Zdroj: Kotaku)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak přesně využít RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: IOS 13.3 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 2 OTA profil, odkazy na IPSW, právě zde jsou podrobnosti

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Výpis z vylepšení vězení pro checkra1n

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.