0

WatchOS 2.2 Download vydané pro Apple Enlation [ChangeLog Inside]

January 23, 2023

Apple dnes zpřístupnil pro stahování WatchOS 2.2 Final Version pro Apple Watch. Vydání představuje proud v rychle se rozvíjejícím vývoji základního softwaru, který pohání Apple Watch, a přináší s sebou několik nových funkcí, které nejen vylepšují platformu Apple, ale také pěkně souvisí s iOS a aktuální verzí 9.3 ten firmware.

Jako společnost Apple neustále prokazuje ochotu investovat zdroje do budování podrobné mapovací služby, kdy se vzdal, že zavedení iOS 6.0. To se v průběhu let rozrostlo tak, aby zahrnovalo úžasný zážitek z vektorových map bohatých na funkce, který je nyní spotřebován na iOS, WatchOS, TVOS, OS X a dokonce i na platformě společnosti CarPlay In-Vehicle. WatchOS 2.2 rozšiřuje toto mapování věnování tím, že přinese novou úroveň dynamické interakce a nastavených funkcí do aplikace Map na Apple Watch.

V rámci snahy o konkurenci s aplikací Apple Apple třetí stranou přihlásila Apple Apple „nedalekou“ vyhledávací sekci, která může rychle zdůraznit věci potenciálního zájmu o umístění Apple Watch. K dispozici je také přidání řady nových tlačítek Quick Navigation, která mohou rychle a efektivně vyvolávat pokyny k cestování do az práce a z domov uložených v aplikaci. Aby Apple dokončil skvělý zážitek z leštěného mapování, učinil funkčnost vyhledávání mnohem leštěnější a rafinovanější. To zahrnuje odstranění jeho předchozí metody vyvolání použití síly dotyku na displeji.

Kromě zlepšení celkového zážitku z map, WatchOS 2.2 také poskytuje uživatelům schopnost spárovat více jednotek Apple, aby se nainstaloval iOS 9.3. Z pohledu správy to naznačuje, že majitelé nyní mohou spravovat a udržovat mnohem více než jediné jablko z jednoho připojeného iPhone.

Žádné veřejné vydání platformy by samozřejmě nebylo úplné bez povinných oprav chyb a interních vylepšení, která existují jako součást pokusu o nabídku plynulejšího, mnohem více leštěného zážitku. Úplný oficiální Changelog of WatchOS 2.2 je následující:

Chcete -li aktualizovat svůj Apple, užijte si WatchOS 2.2, spusťte aplikaci Watch na iPhone, klepněte na kartu My Diser. Přejděte na obecnou aktualizaci softwaru a stahujte a nainstalujte aktualizaci.

Pro mnohem podrobnější pokyny, jak stáhnout a nainstalovat aktualizaci WatchOS na Apple Watch, můžete sledovat náš předchozí průvodce zde.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si finální verzi iOS 9.3 pro iPhone a iPad [přímé odkazy]

iOS 9.3 / 9.2.1 / 9.2 / 9.1 Aktualizace stavu útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.