0

Jak hrát Flappy Bird na Pebble Smartwatch!

January 31, 2023

Zdá se, že nemůžeme jít déle než hodinu, aniž by se Flappy Bird dostal do zpráv, a nejnovější nadpis, který představuje hru, o které všichni mluví, přichází s laskavým svolením nepravděpodobných událostí. Po zprávách, že vývojář společnosti Flappy Bird vytáhl populární hru z obchodu App Store i Google Play, se zdá, že ti, kteří chtějí získat jejich Flappy Fiel, mohou být pro některé dobré zprávy.

Dokud vlastní oblázky smartwatch.

Hráči nemusí být schopni nainstalovat Flappy Bird znovu na smartphone nebo tablet po zániku hry, ti, kteří zabalí hodinky odrůdy Pebble, si nyní mohou stáhnout port hry pro jejich zápěstí. Volaný malý pták, hra je asi tak jednoduchá, jak byste mohli doufat, že to bude. Stisknutím tlačítka „nahoru“ působí jako klepání, takže nešťastné ptáky klakají křídla a zůstanou ve vzduchu. Procházení překážek je zjevně cílem hry, stejně jako v originále. Pokud jste fanouškem originálu, pak se vám bude líbit.

Toto je samozřejmě hra na chytrých hodinách a měla by se s ní zacházet. Jak již bylo řečeno, bylo nám řečeno, že je to stejně dráždivé a návykové jako verze iOS a Android Flappy Bird a v post-flappy ptačí světě to vůbec není špatná volba.

Původní Flappy Bird skvěle vystřelil na vrchol bezplatných grafů aplikací a vytvořil docela bzučení přes internet. Jeho vývojář bohužel cítil, že úspěch hry snižoval jeho „jednoduchý život“ a v důsledku toho ho vytáhl z Apple App Store a Google Play Store. Aplikace údajně hrabala v úžasných příjmech z reklamy za den za den, což znamená, že jeho vývojář musel opravdu chtěl snadný život, pokud byl ochoten obrátit záda na všechny ty peníze.

Pokud malý pták zní jako něco, co byste mohli chtít vyzkoušet, lze jej nyní stáhnout z Pebble AppStore, což znamená, že byste měli mít na svém oblázkovém smartwathu nejnovější firmware 2.0 spolu s aktualizovanou oblázkovým aplikací pro iPhone. Uživatelé Androidu musí počkat, až budou nezbytné aktualizace vytlačeny, ale pokud jste zapsáni do programu Pebble Beta, můžete si jej okamžitě stáhnout. A v době psaní je to nejvíce stahovací aplikace v Pebble Appstore. Zvláštní, že?

Možná to nebude mít barevné bratry Mario jako grafika na oblázce, ale pokud jste vždy na útěku a touží po nějakém Flappy Bird, pak je to nejbližší věc, kterou můžete chytit skutečnou věc.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.