0

Apple Watch 2. března debut nepravděpodobný, podle nové zprávy

February 18, 2023

, pokud jste se drželi pro druhou generaci Apple Watch v opravdu nadějích nositelného, ​​jak se objeví někde začátkem tohoto roku, nová zpráva navrhuje nová zpráva že byste museli čekat mnohem déle. Zpráva naznačuje, že Apple Watch 2 se nevyskytne až do později v roce 2016.

Zpráva – s citováním základních „zdrojů obeznámených s plány společnosti Apple“ – hovoří o tom, že Apple upevňuje některá nová partnerství pro Apple Watch 2, která by mohla stimulovat výrobu některých nových příslušenství pro své „nejosobnější zařízení“. Břejový plán pro skutečné vydání zařízení však není realistický. Zpráva se přesto zmíní o tom, že Apple může stále pokračovat ve svých médiích v březnu 2016, i když by mohla odhalit Apple Watch 2. Dohad za doporučením, že hodinky nebudou připraveny na tento nadcházející pochod, je podpořena do podpory Pravda, že neexistuje žádný hlavní ukazatel z sítí dodavatelského řetězce, aby naznačoval, že se výroba připravuje na zařízení.

Spekulace, která se doposud nalévá do veřejné domény, naznačuje, že Apple Watch druhé generace by mohla být vydána někde v březnu, zatímco jedna konkrétní zpráva hovořila o vydání Q2 2016. Toto prospektivní vydání se dobře shodovalo s ještě jednou pověstí, podle které Apple plánuje mediální událost v tomto měsíci, která byla spekulována jako extrémně zaměřená na Apple Watch.

V nejnovějším vydání WatchOS 2.2 Beta jsou některé náznaky, které naznačuje nový hardware v dílech v táboře Apple. Říká se, že Apple Watch druhé generace je dodáván se zlepšenou hardwarovou specifikací, která obsahuje kameru FaceTime.

Je velmi jednoduché předpokládat, že Apple zasáhne dvanáctiměsíční vydání cyklu s Apple Watch; Koneckonců, můžeme obecně předvídat, kdy se blíží nový iPhone nebo iPad. Udržování toho, že Apple Watch je pro společnost se sídlem v Cupertinu zcela novou kategorií produktu, což zase ztěžuje jen navrhování, aby byla každoročně spuštěna nová verze. Původní produkt, který byl odhalen na konci roku 2014, byl představen v dubnu 2015. Pokud tento příští pochod nevidíme novou verzi, mohl by Apple plánovat 18měsíční vydání pro tento produkt? Ještě na to nemůžeme opravdu dát prst.

(Zdroj: TechCrunch)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.