0

Stáhněte si tapety Stock Stock Blu Vivo XL3 (FHD+ & 4K)

February 23, 2023

No, nejsem si jistý, kolik z vás ví o Blu nebo Vivo XL3, ale jsem si jistý, že se vám budou líbit tapety z telefonu. Dnes máme tapety Blu Vivo XL3 v plném rozlišení HD+ (1080 x 2160 px) a 6k (3000 x 6000 px). V níže uvedeném zipu je 10 tapet.

Blu není velmi dobře známá značka mimo USA. V USA to není tak známo, ale BLU je americká společnost, která je známá (ti, kteří znají) pro výrobu chytrých telefonů přátelských k rozpočtu. Společnost každoročně vydává řadu zařízení s novými interními a novými tapety, jako je mnoho jiných OEM. Blu Vivo XL3 byl prvním telefonem společnosti, který provozoval Android 8.0 Oreo z krabice. Byl spuštěn na konci Q1 2018.

Design Blu Vivo XL3

Blu Vivo XL3 vypadá velmi podobně jako jakýkoli jiný smartphone Android, který udělal v dubnu 2018. Je vybaven skleněnou zpět s jedinou kamerou a LED bleskem, nastaveným tak, aby vypadala jako duální kamery. Na zadní straně je také skener otisků prstů. Když už mluvíme o otiscích prstů, skleněná záda znamená, že telefon bude magnet otisků prstů.

Všechna tlačítka, jako jsou kolébky hlasitosti a tlačítko napájení, jsou umístěny na pravé straně. Nabíjecí port a konektor pro sluchátka jsou dole, zatímco jeden reproduktor je nahoře. Společnost prodávající sto dolarových zařízení však nelze očekávat, že povede inovace vpřed. Je to určitě dobře vypadající chytrý telefon za cenu.

Blu vivo XL3 specifikace

Má 5,5palcovou IPS LCD obrazovku s rozlišením displeje 720 pixelů x 1440 pixelů. Pokud byste nemohli hádat, poměr stran OS 18: 9. Pod ním sedí čtyřjádrový procesor 1,3 GHz Cortex-A53 MediaTek MT6737 spojený s 3 GB RAM. Tyto specifikace opravdu nevymalují velmi dobrý obrázek. Ale to dorazilo s Android 8.0 Oreo z krabice, což nebylo něco běžného mezi smartphony rozpočtu v USA při spuštění zařízení. Vestavěné úložiště je pouze 32 GB, ale lze jej rozšířit až na 64 GB pomocí karty microSD.

Zadní kamera je 13megapixelový senzor, nic fantastického, zatímco přední kamera je také 13megapixelový střelec. Přelní kamera však nepodporuje PDAF a některé další funkce, které zadní kamera dělá. Jedná se o zařízení s jedním SIM s obvyklými možnostmi připojení, jako je Wi-Fi, Bluetooth atd.

Tapety Blu Vivo XL3

S těmito specifikacemi se toto zařízení nezdá vůbec vzrušující, ale tapety na něm jsou ve skutečnosti. Níže uvedený balíček tapet obsahuje celkem 10 tapet s rozlišením 1080 pixelů 2160 pixelů, což není tak špatné jako rozlišení zobrazení zařízení. Tyto tapety Blu Vivo XL3 by tedy měly vypadat docela dobře na jakémkoli smartphonu se slušným displejem.

Kromě toho jsme také dostali tapety zásob v rozlišení 6K (3000 x 6000 px) pro ty, kteří by chtěli něco víc. Nahráli jsme některé z tapet níže, abyste mohli udělat úsudek. Tapety pravidelné velikosti i 6K lze stáhnout pomocí níže uvedených odkazů na stahování.

Stáhnout odkazy
Tapety Blu Vivo XL3

Tapety Blu Vivo XL3 (6K)

Stáhnout také:

Alcatel 3V tapety

Infinix Note 5 tapety stylusu

HUAWEI NOVA 4 Tapety (Full HD+)

Honor View 20 tapet na zásoby (QHD+)