0

Možné opravy / možnosti, jakož i vysvětlení problému iPhone 4 Yellow Area Area Apsiness

February 27, 2023

Musíte slyšet o bzučení o žlutém odstínu / oblasti na obrazovce sítnice na obrazovce iPhone 4. To by mohlo být přítomno kdekoli od levého horního rohu obrazovky, uprostřed, do spodních rohů obrazovky. Tento program není dobrý, zejména proto, že nová obrazovka sítnice byla medializována jako blázen, apl, tak i tisk.

Podle techniků Apple Store ještě neexistuje žádné oficiální slovo od Apple, je to kvůli zbytku zbývajícího z produkčního procesu, který byl spěchán, aby uspokojil termín zásilky, a také vyschne, aby se odstranily obrazovka během několika dnů od použití.

Vysvětlení problému návštěvníkem na fórech AppleInsider:

Apple využívá vazebné činidlo zvané organofunkční silan Z-6011 k vazbě na vrstvy skla. Apple (nebo mnohem pravděpodobnější Foxconn) tyto produkty zřejmě tak rychle dodává, že proces odpařování není úplný. Po jednom nebo dvou dnech použití, zejména s obrazovkou, však zmizí proces odpařování a žluté „skvrny“. Jak přesně to vím? Byl jsem zahrnut do pitching Z-6011 do Apple.

Vysvětlení návštěvníka na Gizmodo:

Také mám žluté zabarvení na spodní straně své nové obrazovky iPhone 4.

Zavolal jsem Apple, stejně jako oni mi řekli, že je to zbytek z produkčního procesu a že vyrazili zásilky a zasáhli termín. Rovněž mi řekl, že to jen proto, že zbytek ještě není úplně suchý, protože se musí během několika dnů odstranit.

Pat Cain

Takže tam jdeš! Pokud jste právě dostali iPhone 4 a máte tento problém, počkejte několik dní, abyste zjistili, zda se obrazovka vrátí do normálu. Pokud ne, vezměte zpět do obchodu Apple a požádejte o výměnu. [Via BlogsDNA]

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iPhone 4 praktický s funkcí videohovoru „FaceTime“

Problém příjmu iPhone 4 je mnohem více jako softwarová aplikace v iOS 4, nikoli hardware

IPhone 4 úpravy opět. Celkový průchod videa!

Funkce iPhone 4, náklady a dostupnost – cokoli, co vyžadujete vědět!

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google i Apple.