0

IOS 9.3 Beta 1 má v Safari přepracovaný dialog pro upozornění, tady je to, co vypadá jako [aktualizováno]

March 2, 2023

nedávno vydanou první beta beta iOS 9.3, přineslo s sebou některé nové funkce a zároveň vyladilo některé stávající funkce. Zatímco jako noční směna získají veškerou pozornost, úpravy, jako je mít výběr nápovědy Wi-Fi, nyní přesně ukazují, kolik údajů bylo využito, pravděpodobně nejvíce nezůstanou, ale ocení ti, kteří ji špehují. Existují i ​​jiné úpravy, které nemusí být zcela nové funkce, je však pravděpodobné, že si všimnou druh, právě od té doby, co je obtížné nechat ujít, jako je nové rozhraní Dialogové dialogové výstrahy Safari.

Zobrazení v iOS 9.3 je to, co se zdá být nový dialog Safari JavaScript s rozhraním, které bere to, co přišlo před ním, a také přidá mnohem více 2D, čistý vzhled. Tuto změnu jsme poprvé objevili v iOS 9.3 beta 1 krátce po její instalaci, od té doby jsme ji však neobjevili. Nyní se objevilo vlákno Reddit, které nejen potvrzuje, že jsme si nepředstavovali věci úplně poprvé, ale také má několik příkladů toho, jak se nové rozhraní skutečně jeví jako pro ty, kteří v současné době neběží beta.

Na rychlém pohledu je třeba říci, že toto nové rozhraní vypadá velmi podobně jako by to bylo spíše v domě na jakémkoli typu zařízení Android, stejně jako stále dodržovat možnosti stylu iOS 7, je náročné navrhnout že zde není alespoň trochu Android. Tlačítka byla přenesena do nejlepších a také seskupena lépe dohromady, zatímco hranice kolem každého byly odstraněny. Zaoblené okraje výstrahy však mají stále větší poloměr než v jazyce Androidu v současném materiálovém stylu společnosti Google.

Rozhraní Android 5.0 Upozornění (vlevo) versus nový dialog pro upozornění JavaScript v iOS 9.3 Beta 1 (vpravo)

Líbí se nám nové rozhraní, protože je velmi čisté, i když existuje spousta promarňovaných oblastí, o které jsme si jisti, že by mohlo být opraveno dříve, než se iOS 9.3 stane nabídnutím všem. Koneckonců, to je typ toho, pro co jsou tyto beta.

Aktualizace x1: Jak zdůrazňuje návštěvník, nový návrh výstrahy patří do vylepšených dialogu JavaScriptu přidaného do Safari jako bezpečnostního a zabezpečovacího opatření. Podle toho jsme publikovali publikování.

(Zdroj: Reddit)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 9.3 Beta 1 vs iOS 9.2 Srovnání rychlosti

iOS 9.3 útěk z vězení na videu

iOS 9.3 obsahuje schopnost skrýt aplikace Apple, které nepotřebujete

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.