0

Jak nastavit aktualizaci iOS 12 GM OTA bez účtu Designer

March 11, 2023

Nyní si můžete stáhnout data konfigurace profilu IOS 12 GM, aniž byste měli účet návrháře na programu Apple Designer. Tady je, jak.

Jak byste už měli všichni pochopit, Apple oficiálně vytlačil iOS 12 gm do komunity pro pokrok. Toto vydání znamená, že všichni registrovaní návrháři mohou dostat ruce na extrémně konečné předběžné semeno iOS 12 Best.

Nyní díky trochu poskytování sousedství a sdílení, že kdokoli, kdo nemá přístup k účtu návrháře, nebo který nemá svůj gadget UDID registrovaný u Apple, může také získat přístup k němu Aniž by museli čekat na Apple, aby příští týden prosadil aktualizaci pro veřejnost. Toto je proces, kterým požadujete projít.

Krok 1: K tomuto gadgetu iOS, že chcete spustit iOS 12 GM, představte webový prohlížeč Safari a přejděte do souladu s odkazem: betaprofiles.com/IOS

Krok 2: Měli byste si všimnout, že dochází k tlačítku stahování. Klepnutím na to zahájíte proces stahování dat konfigurace beta konfigurace iOS do vašeho iPhone nebo iPadu. Pokud jste vyzváni k gadgetu, chcete si nastavit profil, vyberte „iPhone“.

Krok 3: Poté budete převezeni na obrazovku nastavení profilu. Vyberte nastavení v horním rohu pro provedení instalace. Po dokončení instalace se váš gadget okamžitě restartuje. Očekává se to a také typická část postupu. Pokud se okamžitě restartuje, ujistěte se, že ručně provedete restart.

Krok 4: Když byl gadget restartován a znovu získáte ovládání, představte aplikaci Native Settings a přejděte na obecnou aktualizaci softwarové aplikace. Nyní, díky pravdě, že jste právě nainstalovali aktivní konfigurační profil beta, měl by systém promítat IOS 12 GM jako nabídkovou aktualizaci firmwaru OTAGE (OTA).

Krok 5: Nyní si můžete vybrat tlačítko stahování a nastavení v dolní části zobrazení pro zahájení procesu. Posaďte se, užijte si, a také čekejte na to, že iOS 12 dobrota bude nainstalována na vašem zařízení.

Nezapomeňte, že po dokončení procesu a gadgetu se restartoval zpět na obrazovku zámku, budete spustit GM verzi iOS 12, která může nebo nemusí být verzí, kterou všichni ostatní dostanou příští týden, když Apple oficiálně představí firmware .

Video tutoriál:

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 12 GM IPSW na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.