0

Stáhněte si tapety Xiaomi Mi Play Stock (Full HD+)

March 13, 2023

Tapety Xiaomi Mi Play jsou nyní k dispozici ke stažení. 10 tapet má plné rozlišení HD+ (1080 x 2280 px). Lze je stáhnout jako zip a individuálně obojí. Než se dostaneme do oficiálních tapet ze skladu z hry Xiaomi Mi, podívejme se na specifikace, především.

WaterDrop zaznamenal Xiaomi Mi hra

Xiaomi mi hrají specifika

Smartphone Xiaomi Mi Play. Zdroj obrázku: GSMarena.

Populární výrobce čínského smartphonu Xiaomi před několika dny v Číně vyrazil na ni nižší Mid-Range. MI Play má 5,84in Full HD+ docela vysoký 19: 9 IPS LCD displej s rozlišením 2280 x 1080 pixelů.

Výkon, který potřebujete, zpracovává MediaTek Helio P35 Soc spojený s GPU PowerVR GE8320 pomocí 4 GB RAM. Velikost vnitřní paměti je 64 GB. S tím bylo řečeno, s největší pravděpodobností je interní paměť rozšiřitelná, protože se očekává, že zařízení bude vybaveno kartou microSD (pokud by někdo mohl potvrdit?). Přichází do Biometrics, skener otisků prstů je vzadu a Xiaomiho chuť odemknutí obličeje na bázi přední kamery pro odemknutí telefonu je k dispozici pro zabezpečení a ověřování.

Duální zadní kamera
Fotografie je zpracována kamerovým systémem vzadu s kombinací senzorů s primárním 12MP + 2MP (hloubkovým senzorem) asistovanou LED Flash. 8MP selfie kamera (HDR) je k dispozici předem. Zadní a přední vačky mohou natáčet videa při rozlišení až 1080p @ 30fps.

Nabíjení a nabíjení baterie, připojení a operační systém Android
Baterie 3000 mAh je na palubě, která poskytuje dostatek šťávy pro hra Xiaomi Mi. Kupodivu, zařízení má starý, zastaralý a zastaralý port microUSB pro nabíjení a přenosy dat. Poté, co bylo řečeno, že zařízení má rychlé nabíjení baterie (10 W).

Přicházíte na stranu připojení zařízení, všechny vás zakrývají duálním volte, duální pásma Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC, Bluetooth 4.2 LE s podporou pro A2DP a EDR, GPS pro navigaci a Služby založené na poloze a další jsou na palubě. Naštěstí je v Xiaomi Mi Play for Audiophiles přítomen zvukový konektor 3,5 mm.

Xiaomi Mi hraje lodě s Android 8.1 Oreo založený na Xiaomi’s Custom Overlay z krabice.

Ceny, dostupnost a barevné možnosti
Pokud jde o ceny a dostupnost, v Číně vás hra Xiami Mi vrátí zpět CNY 1 099. Pokud jde o práce na barvu, bude k dispozici v modré, červené nebo černé barvě.

Xiaomi Mi Play Design

Předem hra Xiaomi Mi vypadá úhledně, čistě a moderní s vadami na vodu a minimální rámy. Otočte smartphone a vás však přivítá velmi známý vzhled a pociťovaný design zadního konce. Když už mluvíme o tom, připomíná nám to Huawei P20 Pro a iPhone X a XS. S tím řekl, že nelze popřít skutečnost, že se zdá, že Xiaomi vzal stránku z Huaweiho knihy, která vzala stránku ze stránky Apple na prvním místě.

Xiaomi mi hrají tapety

Nyní, když jsou specifika mimo cestu, stáhjme si oficiální a originální tapety z nových her Xiaomi Mi. 10 tapet na zásoby vypadá a cítí se jednoduše a minimální. Rozlišení a poměr stran plného HD+ tapet je 1080 x 2280 pixelů a 19: 9.

Stáhněte si tapety prostřednictvím níže uvedeného odkazu Google Drive (ZIP) nebo se podívejte na níže uvedenou galerii.

V průběhu času přidáme další tapety, zůstaneme naladěni.

Stáhnout odkazy

Xiaomi Mi přehrát tapety.zip

Stáhněte si všechny tapety Xiaomi Stock

Související stahování

Tapety onePlus 6t Stock (FHD, 4K, nikdy se usadí)

Vivo Nex Dual Display Edition Tapety

Vivo V11 Pro tapety a vyzváněcí tóny

Tapety Meizu Note 8