0

Zobrazená jména IPhone 12 Pro Max Display jako nejlepší

March 13, 2023

DisplayMate dnes sdílel svůj pohled na iPhone 12 Pro Max a jeho super sítnice XDR displej. Říká, že je to nejlepší, co je testováno. Displej také získal cenu „Nejlepší displej smartphonu“.

Zpráva DisplayMate uvádí, že nové displej se nastavuje nebo se rovná až 11 záznamů o výkonu displeje smartphonu, včetně věcí, jako je vysoký poměr kontrastu, přesnost barev a jasností.

Celá zpráva DisplayMate je docela těžké čtení, ale výsledek je docela jednoduchý – displej, který je uvnitř iPhone 12 Pro Max, je asi tak dobrý, jak se dostane napříč deskou, což naznačuje, že kdokoli, kdo si zařízení koupí, by neměl mít žádné obavy z obrazovky.

Ne, že bychom měli být překvapeni – iPhone Apple jsou již dlouho známy tím, že mají některé z nejlepších displejů v podnikání.

Pokud jde o potenciální vylepšení, zpráva DisplayMate naznačuje, že bychom neměli hledat zvýšené řešení. Alespoň ne na velikosti obrazovky 6,7 palce iPhone 12 Pro Max.

Max iPhone 12 Pro Max má velmi vysoké rozlišení 2778 × 1284 pixelů s 458 pixelů na palec (PPI), které produkují obrázky, které vypadají dokonale ostře s normálním vizí 20/20 za všech normálních podmínek sledování, což vždy zahrnuje nějaké okolní světlo, které zahrnuje okolní světlo, které zahrnuje nějaké okolní světlo, které Vždy snižuje viditelný kontrast obrazu a vnímanou ostrost obrazu (přenos modulace MTF). Všimněte si, že displeje se téměř nikdy nepovažují za absolutní tmy za perfektních podmínek sledování s optimálním obsahem obrazu. Někteří bezradní recenzenti byli piningové za 4K 3840 × 2160 chytrých telefonů, které by vyžadovaly více než dvojnásobek pixelů, paměti a zpracování síly 2778 × 1284 displeje na iPhone 12 Pro Max, ale pro člověka by nebyla žádná vizuální výhoda! Výsledkem je, že je naprosto zbytečné dále zvyšovat rozlišení displeje a pixely na palec (PPI) pro marketingovou divokou husí pronásledování do stratosféry, bez vizuální výhody pro lidi!

Nyní musíme jen vědět, kdo jsou ti „bezradní recenzenti“!

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 14.2 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPadosem 14.2

Stahování: iOS 14.3 Beta 1 odkazy IPSW, soubor profilu OTA a iPados 14.3 Beta 1

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem automobilu, tady je, jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší ochránce obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.2 Správným způsobem [tutoriál]

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.